szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Krótkie fryzury 2013 - modne fryzury dla krótkich włosów w stylu Agyness Deyn

KRÓTKIE FRYZURY. Galeria krótkich fryzur Agyness Deyn

Urocze, krótkie fryzury to domena brytyjskiej modelki Agyness Deyn. Największa chłopczyca wybiegów uwielbia podkreślać swój niesforny charakter krótką fryzurą i nie stroni przy tym od eksperymentów. Raz nosi stylowego boba innym razem krótką fryzurę pixie albo męskiego jeżyka. Zobacz najlepsze krótkie fryzury Agyness Deyn i zainspiruj się jej lookiem.

Tagi: fryzury, fryzury damskie, fryzury krotkie, fryzury krótki, fryzury włosy krótkie, krotkie fryzury, krótkie fryzury, krótkie fryzury 2013, modne fryzury, modne fryzury krótkie

KRÓTKIE FRYZURY. Galeria krótkich fryzur Agyness Deyn

Krótkie fryzury damskie: Agyness Deyn uwielbia czupurne fryzury ze zmierzwiona grzywką. Platynowe włosy i mocno podkreślone oczy stały się jej znakiem rozpoznawczym.

fot: BULLS

Modelka z krótkimi włosami to rzadkość, a jeśli już któraś decyduje się na krótką fryzurę, to tylko na chwilę.  Inaczej jest jednak z Agyness Deyn. Brytyjska gwiazda wybiegów i ikona stylu od lat nosi krótkie fryzury i eksperymentuje z uczesaniem. To w dużej mierze ona spopularyzowała dynamiczną fryzurę pixie ze skośna grzywką, która w 2008 roku została ogłoszona fryzurą dekady.

Wcześniej Agyness nosiła długie włosy. Ale gdy trafiła pod nożyczki słynnego stylisty fryzur Sama McKnighta, przeszła totalną metamorfozę. Od tamtej pory buntownicze krótkie fryzury w kolorze platyny stały się jej znakiem rozpoznawczym. Agyness zmieniła się nagle w buntowniczą chłopczycę, co chętnie podkreślała coraz to odważniejszymi stylizacjami włosów. Widzieliśmy ją już z drapieżnym irokezem, z grzecznie zaczesaną grzywką, klasycznym bobem i męskim jeżykiem.

Zobacz także: KRÓTKIE FRYZURY 2013. Modne fryzury, które noszą gwiazdy>>

Agyness Deyn uwielbia krótkie fryzury. Chętnie przeplata grzeczny i elegancki look z wizerunkiem nonszalanckiej buntowniczki z Manchesteru - jej rodzinnego miasta, w którym jeszcze jako Laura Hollins, pracowała w smażalni Fish & Chips. Nawet gdy stała się rozchwytywana modelką, nie zrezygnowała ze swojego chłopięcego stylu a nawet uczyniła z niego główny atut.  Dzięki krótkim fryzurom i niepokornym stylizacjom Agyness stała się jedną z najbardziej charakterystycznych modelek ostatnich lat a jej styl do dziś naśladuje wiele kobiet.

Jak look modelki zmieniał się z biegiem lat, zobaczysz w galerii. Niech krótkie fryzury Agyness Deyn staną się twoją inspiracją!

Zobacz także: KRÓTKIE FRYZURY Z POKAZU MARCA JACOBSA JESIEŃ ZIMA 2013>>

poprzedni
nastepny
KRÓTKIE FRYZURY. Galeria krótkich fryzur Agyness Deyn

Krótkie fryzury damskie: Agyness Deyn uwielbia czupurne fryzury ze zmierzwiona grzywką. Platynowe włosy i mocno podkreślone oczy stały się jej znakiem rozpoznawczym.

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 18.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...