szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Krótkie fryzury: galeria fryzur Carey Mulligan, gwiazdy filmu "Wielkie Gatsby"

Krótkie fryzury w stylu Carey Mulligan. 12 modnych stylizacji gwiazdy filmu WIELKI GATSBY

Urocze i dziewczęce krótkie fryzury to domena Carey Mulligan. Gwiazda filmu Wielki Gatsby przyzwyczaiła nas do krótkich włosów - grzecznych fryzur pixie i zadziornych stylizacji typu shag. Choć niedawno aktorka postanowiła wrócić do długich włosów, to właśnie krótkie fryzury kojarzą się z nią najbardziej. Zobacz jak krótka fryzura aktorki zmieniała się na przestrzeni lat.

Tagi: carey mulligan fryzury, fryzury, fryzury cienkie włosy, fryzury damskie, fryzury gwiazd, fryzury krótkie, krótkie fryzury, krótkie fryzury 2013

Krótkie fryzury

fot: BULLS

Mało jest gwiazd w Hollywood, które z takim upodobaniem noszą krótkie fryzury jak Carey Mulligan. Odtwórczyni roli Daisy Buchanan w filmie Wielki Gatsby od lat wybiera krótkie, grzeczne fryzurki, które idealnie podkreślają jej filigranową posturę. Ostatnio jednak aktorka zdecydowała się wrócić do dłuższych włosów. Na tegorocznym festiwalu w Cannes mogliśmy podziwiać ją już w półdługiej fryzurze, którą kilka razy zamieniała na eleganckie koki.

My jednak wolałyśmy Carey Mulligan w poprzednim wydaniu. Krótkie fryzury fantastycznie podkreślały jej delikatną urodę i dodawały twarzy uroczej zadziorności. Szczególnie dobrze aktorka prezentowała się w rozwichrzonych fryzurach typu shag. Takie stylizacje bardzo jej służą, bo nie tylko podkreślają jej figlarne spojrzenie, ale dodają objętości delikatnym włosom. Równie korzystnie aktorka prezentowała się w grzecznych fryzurach pixie, które na różne imprezy, układała w inny sposób. Raz pojawiała się w klasycznej fryzurze z grzywką na boku, innym razem w gładko zaczesanych do tyłu włosach, a niekiedy z elegancką falą w stylu lat 20.

Carey to najlepszy przykład na to, że krótkie fryzury stwarzają mnóstwo możliwości stylizacyjnych. Aktorka udowodniła, że z jednej fryzury można wyczarować kilka ciekawych uczesań i mimo tej samej długości, wciąż wyglądać inaczej.

Jeśli myślisz o małej modyfikacje swojej krótkiej fryzury, przejrzyj stylizacje włosów Carey Mulligan. Gwiazda filmu Wielki Gatsby na pewno podsunie ci jakiś pomysł.


poprzedni
nastepny
Krótkie fryzury
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 28.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...