szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Doskonała propozycja na studniówkę lub imprezę karnawałową! Zrób fryzurę w stylu Emmy Watson!

MODNA FRYZURA na studniówkę. Jak zrobić upięcie w stylu Emmy Watson?

Fryzura Emmy Watson, którą aktorka zaprezentowała na pokazie swojego filmu The Perks of Being a Wallflower w 2012 doskonale sprawdzi się na balu studniówkowym czy imprezie karnawałowej. Radzimy, jak krok po kroku wykonać fryzurę w stylu Emmy Watson. Nasza propozycja wieczorowej fryzury dla krótkich włosów.

Tagi: ciekawe fryzury, dobieranie fryzur, emma watson, fryzura emmy watson, fryzury 2013, fryzury damskie, fryzury gwiazd, fryzury krótkie włosy, fryzury modne, fryzury na studniówkę, fryzury wieczorowe, krótkie fryzury, modne fryzury, modne fryzury 2013

MODNA FRYZURA na studniówkę. Jak zrobić upięcie w stylu Emmy Watson?

Fryzura w stylu Emmmy Watson idealna dla krótkich włosów.

fot: BULLS

Można by przypuszczać, że krótkie, odrastające włosy Emmy Watson powinny stanowić nie lada wyzwanie. Aktorka jednak radzi sobie z nimi znakomicie. Na pokazie swojego filmu pod tytułem The Perks of Being a Wallflower Emma zaprezentowała się w romantycznych, ale bardzo dziewczęcych lokach. Podoba ci się ta fryzura Emmy Watson? Chciałabyś wystąpić w takiej fryzurze na balu studniówkowym lub na karnawałowej imprezie? Podpowiadamy, jak zrobić romantyczne loczki a'la Emma Watson!

Czego będziesz potrzebowała do wykonania romantycznych loków w stylu Emmy Watson?

Zanim przystąpisz do wykonywania fryzury a'la Emma Watson przygotuj sobie kilka niezbędnych kosmetyków i akcesoriów. Do utrwalenia fryzury będziesz potrzebowała pianki i lakieru do włosów. Pasemka nakręcisz na lokówkę i zepniesz je wsuwkami lub spinkami. Do wykonania tej fryzury będziesz potrzebowała jeszcze klipsa lub spinki, którą będziesz upinać włosy, żeby nie przeszkadzały podczas kręcenia loków.

Jak wykonać romantyczne loki w stylu Emmy Watson?

Fryzura Emmy Watson wygląda bardzo efektownie, jest dziewczęca, romantyczna i niezwykle elegancka. Fryzura ta jest też bardzo prosta w przygotowaniu i z pewnością wykonasz ją sama. Zacznij od dokładnego umycia włosów. Na mokre kosmyki nałóż piankę do układania i wysusz włosy. Żeby nadać fryzurze objętości susz włosy głową do dołu.

Gdy już włosy będą suche zrób przedziałek po jednej stronie głowy. Wydzielaj z włosów pojedyncze kosmyki, resztę spinając klipsem, żeby ci nie przeszkadzały podczas kręcenia. Pasemka nakręcaj na lokówkę i trzymaj około jednej minuty. Pamiętaj, żeby nie kręcić pasemka po całej jego długości, ale mniej więcej od połowy. Czynność powtarzaj do czasu, aż wszystkie włosy zamienią się w sprężyste loki.

Włosy z boków głowy zbierz w tył i zepnij wsuwkami za uchem. Wypuść jedno pasemko luźno, tak żeby jeden loczek spływał na twoje czoło.

Fryzura w stylu Emmy Watson gotowa!

Autor: Monika P.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 07.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzura w stylu Emmy Stone: Uczesz się jak gwiazda!
Fryzura w stylu Emmy Stone: Uczesz ...

Fryzury Emmy Stone to świetna inspiracja dla tych z Was, które lubią ciekawe uczesania i metamorfozy. Aktorka słynie nie tylko z doskonałego stylu i modnych fryzur, ale też z częstych zmian koloru ...

Pastelowe pasma we włosach hitem lata 2014 [WIDEO]
Pastelowe pasma we włosach hitem lata ...

W sezonie letnim 2014 modne są niebieskie lub różowe pastelowe pasma we włosach. Mogą być one doczepione lub możemy pofarbować własne pasma włosów. Takie kontrolowane szaleństwo na głowie nie musi wpływać na ...

MODNE FRYZURY na lato 2014: warkocze, fale i uczesania "na mokro"
MODNE FRYZURY na lato 2014: warkocze, ...

Modne fryzury wcale nie muszą być skomplikowane, a do ich stworzenia nie trzeb używać całej gamy kosmetyków. Przedstawiamy Wam modne fryzury na lato 2014, które będziecie mogły stworzyć w ciągu kilku minut!