szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zrób sama fryzurę w stylu Katy Perry!

Modna fryzura w stylu Katy Perry! Jak zrobić koka w stylu Katy Perry?

Katy Perry na premierze swojego filmu Katy Perry Part Of Me 3D w 2012 roku zaprezentowała stylizację, która zachwyciła wszystkich uczestników imprezy. Uwagę zwracała szczególnie jej elegancka fryzura wieczorowa: wyrafinowany kok. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na fryzurę sylwestrową, zainspiruj się kokiem Katy Perry. Glamki.pl podpowiedzą ci, jak samemu wykonać taką modną fryzurę.

Tagi: ciekawe fryzury, dobieranie fryzur, fryzura katy perry, fryzury 2012, fryzury damskie, fryzury gwiazd, fryzury modne, fryzury sylwestrowe, fryzury wieczorowe, katy perry, modne fryzury, modne fryzury 2012, part of me katy perry

Modna fryzura w stylu Katy Perry! Jak zrobić koka w stylu Katy Perry?

Tego wyrafinowanego koka Katy Perry zaprezentowała podczas europejskiej premiery swojego filmu Katy Perry Part Of Me 3D.

fot: BULLS

Modna fryzura Katy Perry, którą zaprezentowała na europejskiej premierze swojego filmu Katy Perry Part Of Me 3D w 2012 roku z pewnością sprawdzi się na większe wyjścia, jak sylwester, studniówka czy impreza karnawałowa. Taki kok możesz zrobić sama. Podpowiadamy, czego będzie potrzebować do wykonania tej fryzury i jak ją zrobić.

Czego będziesz potrzebować do wykonania koka w stylu Katy Perry?

Zanim zabierzesz się do wykonywania fryzury w stylu Katy Perry musisz przygotować sobie niezbędne narzędzia. Zaopatrz się przede wszystkim w piankę i spray do włosów. Żeby dodatkowo utrwalić fryzurę przygotuj sobie kilka wsuwek. Twoją bazą do wykonania koka będzie zwykła gumka do włosów. Do zrobienia tej modnej fryzury będzie ci też potrzebny kucyk sztucznych włosów w kolorze zbliżonym do twoich.

Jak wykonać kok w stylu Katy Perry?

Zanim zabierzesz się do wykonywania modnej fryzury w stylu Katy Perry, musisz doczepić kucyk sztucznych włosów. W tym celu podziel włosy z tyłu głowy na pół i górną połówkę zepnij spinką. do dolnej partii włosów doczep sztuczne pasemko. Przykryj klipsy od sztucznego pasemka swoimi włosami, odpinając po prostu spinkę.

Pierwszym etapem przygotowania koka w stylu Katy Perry jest zrobienie prostego kucyka, który powinien znajdować się mniej więcej po środku tylnej części głowy. Teraz rozluźnij kucyk i delikatnie podnieś włosy na czubku głowy. Na kucyk nałóż piankę utrwalającą, żeby fryzura była bardziej trwała. Następnie złap kucyk i luźno owiń włosy wokół gumki, tak żeby powstał duży, pełny kok. Na koniec udekoruj swoją fryzurę sylwestrową błyszczącą opaską.

Inne supermodne koki i upięcia znajdziesz w artykule: Modne fryzury na sylwestra: koki, warkocze, upięcia [GALERIA FRYZUR] >>

Autor: Monika P.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 14.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzura w stylu Emmy Stone: Uczesz się jak gwiazda!
Fryzura w stylu Emmy Stone: Uczesz ...

Fryzury Emmy Stone to świetna inspiracja dla tych z Was, które lubią ciekawe uczesania i metamorfozy. Aktorka słynie nie tylko z doskonałego stylu i modnych fryzur, ale też z częstych zmian koloru ...

Pastelowe pasma we włosach hitem lata 2014 [WIDEO]
Pastelowe pasma we włosach hitem lata ...

W sezonie letnim 2014 modne są niebieskie lub różowe pastelowe pasma we włosach. Mogą być one doczepione lub możemy pofarbować własne pasma włosów. Takie kontrolowane szaleństwo na głowie nie musi wpływać na ...

MODNE FRYZURY na lato 2014: warkocze, fale i uczesania "na mokro"
MODNE FRYZURY na lato 2014: warkocze, ...

Modne fryzury wcale nie muszą być skomplikowane, a do ich stworzenia nie trzeb używać całej gamy kosmetyków. Przedstawiamy Wam modne fryzury na lato 2014, które będziecie mogły stworzyć w ciągu kilku minut!