szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zrób sama fryzurę Kristen Stewart!

Modna fryzura w stylu Kristen Stewart! Zrób to sama!

Kristen Stewart, dziewczyna Roberta Pattinsona, zaprezentowała się w modnej fryzurze na Academy Awards 2010. Ten stylowy kok w bardzo prosty sposób możesz wykonać sama. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na fryzurę sylwestrową, podpowiadamy jak zrobić koka w stylu Kristen Stewart!

Tagi: ciekawe fryzury, dobieranie fryzur, fryzura kristen stewart, fryzury 2012, fryzury damskie, fryzury gwiazd, fryzury modne, fryzury sylwestrowe, fryzury wieczorowe, kristen stewart, modne fryzury, robert pattinson

Modna fryzura w stylu Kristen Stewart! Zrób to sama!

Dziewczęcy kok Kristen Stewart na Academy Awards 2010.

fot: BULLS

Kristen Stewart wie, jak wygląda modna fryzura. Na Academy Awards 2010 zaprezentowała bardzo dziewczęcego i eleganckiego koka. Jak się okazuje, fryzurę tę można w bardzo łatwy sposób wykonać samemu. Podoba ci się fryzura Kristen Stewart? Nie masz jeszcze pomysłu na fryzurę sylwestrową? Podpowiadamy, jak zrobić koka w stylu Kristen Stewart.

Fryzura w stylu Kristen Stewart: czego będziesz potrzebowała do wykonania tej fryzury?

Do wykonania modnej fryzury w stylu Kristen Stewart będziesz potrzebowała pianki i lakieru do włosów. Zanim zabierzesz się do stylizowania włosów, przygotuj sobie także dwie okrągłe szczotki do stylizowania włosów: jedną szeroką i jedną wąską (ok. 2,5 cm). Do stworzenia fryzury wieczorowej w stylu Kristen Stewart będziesz potrzebowała też gumki do włosów i kilku wsuwek, którymi dodatkowo wzmocnisz swój kok.

Jak zrobić fryzurę w stylu Kristen Stewart?

Na mokre włosy nałóż piankę do stylizacji. Jeżeli chcesz, żeby pianka spełniła swoje zadanie i nadała włosom objętości, nakładaj ją w kierunku od nasady po końce włosów. Następnie susz włosy na dużej, okrągłej szczotce, aż będą wilgotne. Gdy włosy będą delikatnie wilgotne, zmień szczotkę na taką, którą ma ok. 2,5 cm, żeby zakręcić włosy w drobne fale. Dzięki temu twoje włosy zyskają objętość. Po bokach głowy stwórz kilka luźnych warkoczy. Nie zaczynaj robić warkoczy od samego czubka głowy, ale mniej więcej od połowy ich długości. Nie związuj warkoczyków na końcach. Zbierz wszystkie włosy razem, zwiąż je gumką i stwórz z nich luźny kok. Zabezpiecz spięte włosy wsuwkami. Żeby utrwalić fryzurę, użyj lakieru do włosów w sprayu.

Autor: Monika P.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 13.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzura w stylu Emmy Stone: Uczesz się jak gwiazda!
Fryzura w stylu Emmy Stone: Uczesz ...

Fryzury Emmy Stone to świetna inspiracja dla tych z Was, które lubią ciekawe uczesania i metamorfozy. Aktorka słynie nie tylko z doskonałego stylu i modnych fryzur, ale też z częstych zmian koloru ...

Pastelowe pasma we włosach hitem lata 2014 [WIDEO]
Pastelowe pasma we włosach hitem lata ...

W sezonie letnim 2014 modne są niebieskie lub różowe pastelowe pasma we włosach. Mogą być one doczepione lub możemy pofarbować własne pasma włosów. Takie kontrolowane szaleństwo na głowie nie musi wpływać na ...

MODNE FRYZURY na lato 2014: warkocze, fale i uczesania "na mokro"
MODNE FRYZURY na lato 2014: warkocze, ...

Modne fryzury wcale nie muszą być skomplikowane, a do ich stworzenia nie trzeb używać całej gamy kosmetyków. Przedstawiamy Wam modne fryzury na lato 2014, które będziecie mogły stworzyć w ciągu kilku minut!