szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Galeria fryzur krótkich 2014

MODNE FRYZURY 2014: Krótkie fryzury z pokazów wiosna lato 2014. 8 najlepszych inspiracji!

Krótkie fryzury znów w modzie! Na wiosennych wybiegach 2014 krótkie fryzury pojawiły się w kilku wariantach. Królowało pixie oraz zadziorne fryzury z grzywką. Najciekawsze z cięć prezentujemy w naszej galerii.

Tagi: fryzury, fryzury 2014, fryzury krótkie włosy, krótkie fryzury 2014

MODNE FRYZURY 2014: Krótkie fryzury z pokazów wiosna lato 2014. 8 najlepszych inspiracji!

Krótkie fryzury 2014 - przegląd trendów z wiosennych wybiegów

fot: BULLS

Modne fryzury 2014 to po raz kolejny krótkie fryzury pixie oraz rockowy "chop chop" z grzywką. Na wiosennych wybiegach krótko ścięte włosy pojawiały się równie często, jak propozycje dla długich włosów, wyróżniając się prostym cieciem i naturalnością.

Krótkie fryzury 2014 - co będzie modne?

Światowi fryzjerzy nie ukrywają, że to co nieskomplikowane w formie i tylko delikatnie wystylizowane zawsze ma największy urok. Dlatego modne fryzury 2014, w tym krótkie, powinny być jak najbardziej naturalne i spontaniczne. W zasadzie niewiele trzeba, by zwykłe pixie cut czy krótkie włosy z przedziałkiem nabrały modnego kształtu. Podstawowa zasada w przypadku krótkich fryzur 2014 to dobre cięcie, które nieznacznie podkreślamy środkami do stylizacji. Włosy powinny być lekkie, puszyste i miękkie. W przypadku pixie cut pożądany jest look włosów czesanych wiatrem jak we fryzurze z pokazu Burberry Prorsum.

Zobacz także: KRÓTKIE FRYZURY: Jakie pasują do twojego kształtu twarzy?>>>

Inne modne fryzury 2014 to już dobrze znane od dwóch sezonów fryzury chop chop. Włosy ze sztywnymi końcówkami, mocno wycieniowane na całej długości wyglądają bardzo seksownie i wyostrzają rysy, wcale nie ujmując przy tym kobiecego uroku. Te krótkie fryzury doskonale łączyłą w sobie rockową drapieżność, grungowy nieład i dziewczęcy urok. Inspiracji szukaj na pokazie Marca Jacobsa, Chanel i Jeana Paula Gaultiera.

poprzedni
nastepny
MODNE FRYZURY 2014: Krótkie fryzury z pokazów wiosna lato 2014. 8 najlepszych inspiracji!

Krótkie fryzury 2014 Balmain

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 31.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...