szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Fryzury z loków w stylu gwiazd

MODNE FRYZURY 2014: Afro. Nowy trend wśród gwiazd!

Fryzury afro to najlepszy sposób na efektowną odmianę looku. Wiedzą o tym polskie i zagraniczne gwiazdy, które coraz częściej pokazują się w puszystym afro na głowie. Czy to nowy trend we fryzurach 2014? Wszystko na to wskazuje. Zobaczcie, które z celebrytek zaprezentowały najciekawsze fryzury afro.

Tagi: afro gwiazdy, afro z loków, fryzury, fryzury loki, fryzury trendy 2014, fryzury z loków

fryzury afro

Fryzury afro - nowy trend wśród gwiazd!

fot: WBF

Loki jeszcze nigdy nie były tak modne! Zarówno zagraniczne jak i polskie gwiazdy coraz chętniej pokazują się w efektownie napuszonych fryzurach afro. Jak się okazuje, burza drobnych loczków na głowie już dawno przestała być domeną Afroamerykanek. Na fryzury afro decyduje się coraz więcej białych gwiazd, które normalnie noszą proste włosy. Wiele z nich już uczyniło z tej fryzury niezawodny sposób na odświeżenie looku i efektowny wygląd.

Do fryzury afro przyzwyczaiły nas już zagraniczne wokalistyki: Beyonce i jej siostra Solange Knowles oraz Rihanna. Do polskich celebrytek, które zdecydowały się na ten śmiały fryz, należą Edyta Herbuś, Monika Brodka i Omena Mensah. Fryzury stylizowane na afro noszą często Edyta Górniak oraz Monika Mrozowska. O ile u urodzonych mulatek fryzury afro zawsze wyglądają naturalnie, o tyle już u polskich gwiazd okazują się niemałym zaskoczeniem. Czy to sztywno skręcone włosy czy luźne pukle  - fryzury afro zawsze wyglądają uroczo i niezwykle oryginalnie.

Zobacz także: Krótkie fryzury dla kręconych włosów [GALERIA FRYZUR] >>>

Jak pokazują gwiazdy, fryzury z lokami są świetnym pomysłem na imprezowy look. Zwłaszcza gdy chodzi o jednorazowa zmianę. Do tego ciekawie prezentują się jako fryzura na co dzień. Jeśli szukasz pomysłów na modne fryzury 2014, nie zapomnij o afro! To wciąż jeden z najgorętszych trendów ostatnich lat!

Inspiracje na modne fryzury afro znajdziesz w naszej galerii. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy!

poprzedni
nastepny
MODNE FRYZURY 2014: Afro z loków. Nowy trend wśród gwiazd?

Rihanna w afro

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 21.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...