szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Fryzury 2014 - modne fryzury wiosna lato 2014

MODNE FRYZURY 2014: Trendy z wybiegów wiosna lato 2014

Modne fryzury 2014 - przeglądany najciekawsze fryzury damskie ze światowych tygodni mody. Jakie fryzury będą modne w sezonie wiosna lato 2014? Jakie trendy dyktują światowi styliści? Zobaczcie galerię modnych fryzur 2014 z wiosennych wybiegów i zainspirujcie się na nadchodzący sezon!

Tagi: fryzury, fryzury 2014, fryzury 2014 trendy, fryzury damskie, galeria fryzur, modne fryzury 2014

FRYZURY 2014

Fryzury 2014

fot: BULLS

Podczas światowych tygodni mody fryzjerzy zaprezentowali modne fryzury 2014 na sezon wiosenno-letni. Wiemy już, że królować będą fryzury dla długich włosów - koki, upięcia i różne uczesania z warkoczem. Modne będą różne warianty loków. Eleganckie fale pojawiały się równie często jak luźne skręty i karbowane włosy.

Fryzury 2014 - co będzie modne?

Wiosną rezygnujemy z wielkiego trendu sezonu jesiennego - fryzur retro. Bufiaste koki i spiętrzenia w stylu lat 60. ustąpiły miejsca lekkim, romantycznym upięciom z warkoczem. Fryzury 2014 wyglądają naturalnie i dziewczęco. Przyozdabiamy je efektownymi spinkami, opaskami i kwiatami. Równie mocnym trendem wiosny jest koński ogon. Najmodniejsza wersja - gładki kucyk z równej długości włosów spięty nisko nad karkiem.

Mode fryzury 2014 to także różne warianty loków i fal. Na wybiegach pojawiły się zarówno eleganckie fale w stylu glamour i pofalowane włosy z modnym efektem wet look. Generalna zasada jeśli chodzi o loki to zachować jak najbardziej naturalny efekt. Nie stosujemy zatem intensywnej stylizacji - aby osiągnąć pożądany look wystarczy wystarczy utworzyć lekkie skręty i rozdzielić je palcami.

Zobacz także: FRYZURY 2014: Modne fryzury z warkoczem [GALERIA FRYZUR]>>>>

Wiosną nie zapominamy o prostych, cieniowanych włosach ze zdrowym połyskiem. Ten trend znów będzie mocny, więc zanim na dobre pożegnamy się z zimowymi nakryciami głowy, koniecznie zadbajmy o kondycję naszej fryzury.

Najciekawsze fryzury 2014 na sezon wiosna lato zobaczycie w galerii.

poprzedni
nastepny
FRYZURY 2014

Fryzury 2014 Dolce & Gabbana

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...