szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Fryzury damskie: modne uczesania na egzamin maturalny

MODNE FRYZURY NA MATURĘ 2013. Skromnie i z klasą. Jak uczesać się na egzamin maturalny?

Fryzura na maturę powinna być grzeczna, skromna ale i efektowna. Wystarczy gładko spiąć włosy w kucyk albo zapleść klasyczny warkocz - takim uczesaniem na pewno zyskasz przychylność komisji podczas egzaminów ustnych. Do tego będziesz wyglądać modnie i z klasą. Jak uczesać się na egzamin maturalny? Oto 8 inspiracji, dzięki którym stworzysz idealną fryzurę na maturę.

Tagi: fryzura na maturę, fryzury, fryzury 2013, fryzury damskie, fryzury kok, fryzury na maturę, jak się uczesać na maturę, matura jaka fryzura, modne fryzury, modne fryzury 2013, włosy na maturę

MODNE FRYZURY NA MATURĘ 2013. Skromnie i z klasą. Jak uczesać się na egzamin maturalny?

fot: BULLS

Przed egzaminem pewnie nie będziesz mieć głowy do układania fryzury, ale modny look z pewnością by się przydał. Dobra prezencja podczas prezentacji z polskiego czy matury ustnej z języka to już połowa sukcesu, więc warto zadbać o odpowiednia fryzurę.

Jak fryzura na maturę 2013?

Odpowiednia fryzura na maturę powinna być skromna i zadbana. Nie oznacza to jednak, że musisz rezygnować z modnego wyglądu. Przy "opracowywaniu" fryzury na egzamin warto kierować się zasadą: im mniej tym lepiej. Pamiętaj, że w tym dniu masz zadziwiać przede wszystkim wiedzą. Powinna być to także fryzura łatwa do zrobienia, której przygotowanie nie zajmie ci więcej niż 10 minut.

W takim przypadku najlepszym wyjściem będą wszelkie gładkie upięcia włosów i uczesania z warkoczem. Świetnie sprawdzi się modny w tym sezonie koński ogon, który możesz dodatkowo zapleść. Jeśli masz ochotę na coś bardziej efektownego, postaw na niski kok upięty z gładko zaczesanych włosów. Może zrobić go w formie eleganckiego supełka lub bardziej wyrafinowanie - z warkocza.

Idealna fryzura na maturę to także włosy pół związane pół rozpuszczone. To uczesanie prezentuje się bardzo dziewczęco a przy tym elegancko i z klasą. Pamiętaj jednak, że przy takim wariancie fryzury, rozpuszczone włosy powinny być gładkie i lśniące. Zrezygnuj z tapirowania, wyciągania romantycznych kosmyków czy kręcenia loków. W pierwszym przypadku twoja fryzura może wydać się nauczycielom niechlujna, w drugim zaś pretensjonalna. Przecież nie ma nic gorszego jak narazić się komisji tuż przed wejściem na egzamin;)

W galerii znajdziesz 8 prostych fryzur, w których śmiało możesz pokazać się na egzaminie maturalnym. Są proste ale efektowne, a co najważniejsze łatwe do wykonania. Poświęcisz na nie maksymalnie 10 minut!

poprzedni
nastepny
MODNE FRYZURY NA MATURĘ 2013. Skromnie i z klasą. Jak uczesać się na egzamin maturalny?
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 07.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...