szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Modne kolory włosów na wiosnę 2015

Chcesz wiedzieć jakie są modne kolory włosów 2015? Przygotowałyśmy dla ciebie zestawienie trendów w koloryzacji na wiosnę lato 2014! Sprawdź koniecznie jak pofarbować włosy, by wyglądać stylowo i modnie!

Tagi: farbowanie włosów, fryzury 2015, modne kolory włosów 2015, najmodniejsze kolory włosów, włosy

Modne kolory włosów na wiosnę 2014

1. Delikatne ombre - sombre

Ombre było najmodniejszą koloryzacją jeszcze rok temu. W sezonie wiosna lato 2015 przechodzi jednak sporą zmianę. Teraz, farbujemy końcówki włosów na kolor o dwa tony jaśniejszy niż ten, który mamy na reszcie głowy. Jeśli twoje włosy są w kolorze blondu, na końcówki kładziesz jasny blond. Gdy farbujesz włosy na czekoladowy odcień, na końcówki nałóż ten w kolorze mlecznej czekolady. Całość ma wyglądać naturalnie, a włosy sprawiać wrażenie miękkich i delikatnie rozjaśnionych od słońca.

2. Rude włosy - w odcieniu pomarańczy

Rude włosy są modne już kolejny sezon. Doskonale pasują dziewczynom o jasnej cerze i błękitnych lub zielonych oczach. Wcześniej wybierałyśmy odcienie burgundu czy czerwieni, ale wiosną i latem 2015 stawiamy na ognistą pomarańcz. Rudy look jest teraz silniejszy i bardziej zdecydowany!

3. Maślany blond

Mroźny czy szampański blond nigdy nie wyjdą z mody, ale sezon wiosna lato 2015 należy do cieplejszych odcieni. Maślany, ciepły blond staje się coraz popularniejszy. Nie chodzi tu o kolor wpadający w żółte odcienie, ale taki, który choć bardzo jasny wpada w złote odcienie. Taki kolor doskonale pasuje dziewczynom o ciemniejszej, oliwkowej lub beżowej cerze, jak również tym, których włosy naturalnie wpadają w lekko rudy ton. Jedynie panie o różowej skórze powinny zrezygnować z tego odcienia blondu.

Autor: J.M.

Publikacja: 13.05.2015, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...