szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Najdroższa fryzura na świecie. Ile kosztuje najdroższy kok świata?

Najdroższa fryzura na świecie. Ile kosztuje najdroższy kok świata?

Słynny brytyjski jubiler Laurence Graff ozdobił wytworny kok biżuterią wartą miliony dolarów, tworząc tym samym najdroższa fryzurę na świecie. Ile kosztowało uczesanie z kampanii marki Graff Diamonds?

Tagi: dziwne fryzury, fryzury, fryzury damskie, fryzury kok, kok fryzury, koki, upięcia włosów

fryzura

Najdroższa fryzura na świecie - kok ozdobiony biżuterią wartą 500 mln dolarów

fot: Materiały Prasowe

Z okazji 60-lecia swojej pracy słynny brytyjski jubiler Laurence Graff zaprezentował biżuterię wartą łącznie 500 mln dolarów. Zrobił to jednak w dość nietypowy sposób, wplatając drogocenne ozdoby we włosy jednej z modelek. Wytworny kok został ozdobiony diamentowymi spinkami, koliami i łańcuszkami. Dodatkowo głowę zdobiły ponad 50-karatowe kolczyki w kształcie serca i oraz owalne pierścionki z brylantami.

Szczególnie cenna jest biżuteria wykonana z niezwykle rzadkich białych kamieni. Wśród drogocennych błyskotek znalazł się legendarny 550-karatowy Letšeng Star - czternasty największy biały diament na świecie.

Obecna fryzura warta pół miliarda dolarów jest kopią uczesania z 1970 roku, które stworzono z okazji 10-lecia istnienie marki Graff Diamonds. Wtedy wytworny kok zdobiła biżuteria warta "zaledwie" 1 milion dolarów.

Autor: JW

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 11.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...