szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Pastelowe pasma we włosach hitem lata 2014 [WIDEO]

W sezonie letnim 2014 modne są niebieskie lub różowe pastelowe pasma we włosach. Mogą być one doczepione lub możemy pofarbować własne pasma włosów. Takie kontrolowane szaleństwo na głowie nie musi wpływać na odbiór wizualny całej fryzury. W zależności od koloru i liczby pasemek, stylizacja może być mniej lub bardziej delikatna. Warto też zwrócić uwagę na typ urody.

Tagi: hit lata 2014, modne fryzury, pasemka na włosach

Kolorowe włosy hitem lata? Candy Girl i Honey mają niebieskie włosy!

fot: Facebook, Instagram

Fryzura powinna współgrać z konturem twarzy i typem urody. To, co dobrze wygląda na głowie znanej aktorki, niekoniecznie musi się sprawdzić u innych. Wybierając fryzurę czy kolor włosów, należy kierować się przede wszystkim własnym wyglądem, a nie panującą w danym momencie modą. Istnieją jednak trendy, które sprawdzą się przy każdym typie urody. – Mamy wiosnę, która lubi kolory jasne, ciepłe. Lato, które lubi zimne odcienie blondów. Jesień, która kocha kolory miedziane i brązowe oraz zimę, która lubi fiolety i czernie – tłumaczy zasady doboru odcieni włosów stylistka fryzur Dorota Wodzińska.

Aby wybrać idealne cięcie do danej twarzy, trzeba się kierować jej kształtem, a także budową ciała. Fryzjer powinien ocenić, jaka długość oraz jaka fryzura będzie najlepiej wyglądała do owalu twarzy, szerokości barków czy długości szyi. – Najważniejsze jest oczywiście, jaki jest rodzaj twarzy – czy ona jest okrągła, trójkątna, prostokątna czy owalna. Jak duże są zależności między kościami policzka czy żuchwy. Też bardzo ważny jest nos, ważne, czy czoło jest wysokie – mówi Dorota Wodzińska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Odpowiednią fryzurą można maskować mankamenty urody, jak na przykład odstające uszy czy zbyt wysokie czoło. Poza praktycznymi funkcjami fryzury, ważne jest też, aby dobrze się w niej czuć i podobać się sobie. Dlatego, jak podkreśla stylistka fryzur, dobra fryzura to taka, która współgra z osobowością człowieka i stylem.

Autor: Newseria Lifestyle

Zdjęcia: Instagram Facebook

Publikacja: 27.08.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzura w stylu Emmy Stone: Uczesz się jak gwiazda!
Fryzura w stylu Emmy Stone: Uczesz ...

Fryzury Emmy Stone to świetna inspiracja dla tych z Was, które lubią ciekawe uczesania i metamorfozy. Aktorka słynie nie tylko z doskonałego stylu i modnych fryzur, ale też z częstych zmian koloru ...

MODNE FRYZURY na lato 2014: warkocze, fale i uczesania "na mokro"
MODNE FRYZURY na lato 2014: warkocze, ...

Modne fryzury wcale nie muszą być skomplikowane, a do ich stworzenia nie trzeb używać całej gamy kosmetyków. Przedstawiamy Wam modne fryzury na lato 2014, które będziecie mogły stworzyć w ciągu kilku minut!

Fryzury w stylu Jennifer Garner: Loki, fale i upięcia w stylu gwiazdy
Fryzury w stylu Jennifer Garner: Loki, ...

By wybrać modną fryzurę najlepiej przyjrzeć się stylowi gwiazdy, której uczesania najbardziej nam się podobają. Dziś postanowiliśmy zaprezentować wam fryzury Jennifer Garner. Zobacz jakie fale, loki czy inne uczesania wybiera aktorka na ...