szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dobierz najlepszą dla ciebie fryzurę!

TYP URODY: JESIEŃ. Jaka fryzura będzie dla ciebie najlepsza?

Jeżeli planujesz zmianę swojego naturalnego koloru włosów powinnaś wziąć pod uwagę swoją analizę kolorystyczną. Inne preferencje będzie miała w tym kierunku Zima, inne Wiosna, Lato a jeszcze inne Jesień. Radzimy, w jakiej fryzurze będziesz wyglądała najkorzystniej.

Tagi: analiza kolorystyczna, jaki typ urody, typ urody, typ urody jesien, typ urody jesienkolory

TYP URODY: JESIEŃ. Jaka fryzura będzie dla ciebie najlepsza?

Marcia Cross jest przykładem jesiennego typu urody.

fot: BULLS

Decydując się na wybór odpowiedniego koloru dla twoich włosów pamiętaj o jednej, podstawowej zasadzie. Twój nowy kolor włosów musi pasować do typu twojej urody a nie ją zmieniać! Jeżeli wybierzesz odcień, który nie będzie pasował do twojego typu urody licz się z tym, że może cię on oszpecić. Zobacz, jakie celebrytki są typowymi jesieniami i jak odcień włosów wpływa na ich urodę.

Jaki kolor włosów będzie dla ciebie odpowiedni?

Najlepszym kolorem dla Pani Jesień będzie bez wątpienia jej naturalny odcień miedzianego lub rudego. Dobrze będzie wyglądała też w jasnym złotym odcieniu blondu. Dobrym wyborem będzie dla Jesieni mahoniowy, rudy lub bursztynowy brąz. Decydując się na zmianę koloru włosów możesz też zakupić farbę w kolorze miedziano-rudego blondu, marchewkowego odcienia rudego lub intensywnego odcienia miedzi.

Jakich kolorów powinnaś się wystrzegać?

Nie dla Jesieni są natomiast zimne odcienie brązów. Staraj się także unikać czerni, gdyż w tych dwóch kolorach twoja twarz będzie wyglądała niezdrowo. Katastrofą mogą się dla ciebie okazać takie skrajności, jak czerń wpadająca w granat lub platynowy blond.

Celebrytki o tym typie urody?

Bardzo wiele polskich i zagranicznych celebrytek może pochwalić się jesiennym typem urody. Wśród słynnych Polek, najlepiej prezentują się Kaja Paschalska i Kasia Zielińska. Z zagranicznych gwiazd Cynthia Nixon z "Seksu w wielkim mieście", Marcia Cross z "Gotowych na wszystko" i słynna aktorka Susan Sarandon.

Autor: Monika P.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.08.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...