szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dobierz najlepszą dla ciebie fryzurę!

TYP URODY: WIOSNA. Jaka fryzura będzie dla ciebie najlepsza?

Analiza kolorystyczna określa nie tylko w jakim makijażu będziesz wyglądała najkorzystniej czy jakie ubrania powinnaś nosić. Dla twojego typu urody możesz dobrać też odpowiedni kolor włosów. Wiosno! Zobacz w jakiej fryzurze będziesz wyglądała najlepiej!

Tagi: analiza kolorystyczna, fryzura, rodzaje urody, typ urody wiosna, uroda wiosna, wiosna typ urody

TYP URODY: WIOSNA. Jaka fryzura będzie dla ciebie najlepsza?

Blake Lively reprezentuje wiosenny typ urody.

fot: BULLS

Z niewiadomych powodów delikatne blondynki o typie urody Wiosna chcą zmieniać swój kolor włosów. Jeżeli ty również jesteś typową Wiosną i pragniesz zmienić coś w swoim życiu staraj się przynajmniej wybrać kolor odpowiedni do twojego typu urody. Czy wiesz w jakim kolorze będzie ci do twarzy a jakich powinnaś unikać? Na jakich celebrytkach powinnaś się opierać, żeby wyglądać tak samo modnie i szykownie jak one?

Jaki kolor włosów będzie dla ciebie odpowiedni?

Najlepszym dla ciebie kolorem będzie odcień blondu, który przypomina kolorem dojrzałe kłosy zboża. Dobrze będziesz wyglądała w jasnobeżowym i szampańskim odcieiniu blondu. Strzałem w dziesiątkę będzie miodowy, czyli ciepły odcień blondu. Jeżeli wolisz ciemniejsze włosy możesz się zdecydować na jasny, złocisty brąz lub jego koniakowy odcień. Możesz też farbować włosy na rudy, ale musi się to wiązać również ze zmianą w makijażu i ubiorze. Przy farbowaniu włosów musisz pamiętać, żeby nie zniszczyć wiosennej świetlistości i delikatności twoich włosów, gdyż ciemniejsze kolory będą źle współgrały z twoją urodą.

Jakich kolorów powinnaś się wystrzegać?

Ciemne kolory włosów na kobiecie o wiosennym typie urody będą wyglądały dość żałośnie. Absolutnie zabronionym dla wiosen kolorem jest czarny. Oczywiście do tego typu urody nie pasują żadne zimne odcienie, gdyż będziesz wyglądała mdło. Podobny efekt uzyskasz, jeżeli zmienisz kolor włosów na platynę.

Celebrytki o tym typie urody?

Celebrytki o wiosennym typie urody podbijają Hollywood. Wśród najpopularniejszych można wymienić Cameron Diaz, Jessicę Albę, Blake Lively, Reese Witherspoon czy Paris Hilton. Wiosną jest również słynna modelka Claudia Schiffer. Jeżeli chodzi o polskie celebrytki to typową Wiosną są Anna Guzik, Doda czy Alicja Bachleda-Curuś.

Autor: Monika P.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.08.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...