szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Warkocz to ulubiona fryzura gwiazd na czerwonym dywanie

Wśród fryzur, jakie gwiazdy wybierają na ostatnie premiery i wielkie wyjścia, króluje warkocz. Przez lata zarezerwowany dla małych dziewczynek, teraz podbija świat mody i filmu. Zobacz najlepsze fryzury gwiazd z warkoczem!

Tagi: blake lively fryzura, fryzury, fryzury gwiazd, modne fryzury, warkocz

Warkocz: Ulubiona fryzura gwiazd na czerwonym dywanie

Gwiazdy zakochały się w warkoczach! I trudno im się dziwić - ta fryzura jest wygodna, odsłania kark i twarz, a do tego króluje na tegorocznych pokazach mody. Nie ukrywajmy, wielkie zasługi w rozreklamowaniu warkoczy miały dwie aktorki, które wiosną 2014 wyrosły na prawdziwe królowe czerwonego dywanu - Blake Lively i Emma Stone.

Sprawdź inne fryzury na wiosnę lato 2014! >>>

Chyba nikt nie zrobił tyle dla udowodnienia, że splecione włosy mogą być seksowne i bardzo glamour, co Blake Lively, znana głównie z serialu Plotkara. Blake często nosi rozczochrany, zapleciony jakby od niechcenia warkocz, który idealnie podkreśla jej urodę. Swoją ulubioną fryzurę wybrała również na otwarcie Festiwalu w Cannes. Piękny tył bordowej sukni Gucci został odsłonięty, a blond warkocz Lively swobodnie opadał na plecy. Ten look przejdzie do historii Festiwalu!

Emma Stone często wybierała delikatne warkoczyki zaplecione z boku głowy lub koszyki z warkoczy zaplecionych nad czołem. Jednak na Met Gali 2014 pojawiła się z prostym warkoczem z boku głowy, który zdecydowanie odbiegał od jej wcześniejszego stylu. Emma nadała swoim włosom maksymalną objętość, przez co warkocz jest bardzo gruby, a jego końcówka przypomina rozczochraną miotełkę. Właśnie tak będziemy nosić warkocz w najbliższym sezonie.

Zobaczcie najlepsze fryzury gwiazd - modne wiosną/latem 2014 warkocze.

poprzedni
nastepny
Warkocz: Ulubiona fryzura gwiazd na czerwonym dywanie

Kristen Stewart

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 18.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...