szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Wieczorowe fryzury i makijaże w stylu Cannes

Gwiazdy na Festiwalu w Cannes 2014 jak zwykle zachwyciły stylizacjami i dostarczyły mnóstwo inspiracji na wieczorowy look. Zobaczcie najpiękniejsze fryzury i makijaże na Festiwalu w Cannes.

Tagi: festiwal w cannes 2014, fryzury, fryzury wieczorowe, makijaż, makijaż wieczorowy

cannes 2014

fot: BULLS

Festiwal w Cannes to nie tylko święto filmu, ale także jeden z najważniejszych przeglądów światowych trendów mody i beauty. Czerwony dywan dostarcza zwykłym śmiertelniczkom mnóstwo podpowiedzi, jak wyglądać elegancko i pięknie podczas wielkich imprez. A trzeba przyznać, że czerwony dywan w Cannes to wyjątkowo cenne źródło inspiracji.

W tym roku gwiazdy postawiły na prostotę, zarówno jeśli chodzi o fryzury jak i makijaż. Królowała naturalność i niewymuszona elegancja. Popularne były uwodzicielko przerzucone na bok włosy i wieczorowe smoky eyes w odcieniach czerni i brązu. Inny trend to koki i romantyczne upięcia z elementem warkocza. Po raz kolejny gwiazdy uczyniły z klasycznego splotu fryzurę godną największych zaszczytów i chętnie zaplatały warkocze z boku. W makijażu znów rządziły czerwone usta oraz cieliste pomadki nude.

poprzedni
nastepny
Karlie Kloss Cannes 2014

Karlie Kloss

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 28.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również