szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

12 najlepszych mascar na wiosnę

Tusz do rzęs to kosmetyk, bez którego większość z nas nie wyobraża sobie życia. Jeśli już wychodzimy z domu z niepomalowanymi oczami to tylko w ciemnych okularach, a nasze oczy pozbawione mascary wydają się nam po prostu nagie. Jeśli wciąż szukasz idealnego tuszu do rzęs koniecznie zobacz nasze zestawienie - przedstawiamy 12 mascar, które warto wypróbować na wiosnę!

Tagi: mascary, najlepsze tusze do rzęs, tusz do rzęs

12 najlepszych mascar na wiosnę

Wśród wybranych przez nas tuszy do rzęs znajdziesz zarówno klasyczne, sprawdzone już mascary, jak i nowości, które aż się proszą, żeby je wypróbować. Mascary tańsze, droższe, odpowiadające różnym potrzebom. Którą z nich warto kupić?

Mascara, której wiele kobiet nigdy nie spróbowało to niestety Benefit They're real! Niestety, bo niemal każda dziewczyna, która choć raz używała tuszu marki Benefit nie mogła się go nachwalić! Ten kosmetyk znakomicie unosi rzęsy, nadaje im piękny kształt i podkrędza nawet te najkrótsze. Końcowy efekt jest taki, jak obiecuje producent - rzęsy wyglądają niemal jak sztuczne.

Wśród nowości, które naprawdę warto wypróbować polecamy Clinique Bottom Lash. To produkt przeznaczony do malowania dolnych rzęs (aż dziwne, że nikt do tej pory o tym nie pomyślał!), o których często zapominamy lub traktujemy je po macoszemu. To wielkie błąd! Źle wytuszowane dolne rzęsy mogą zpesuć cały makijaż, a pominięte, sprawiają, że oko wygląda jak niepomalowane. Mascara Benefit ma małą, krótką szczoteczkę opracowaną tak, by jak najdokładniej docierała nawet do najkrótszych włosków. Ten kosmetyk jest genialny!

Na podobny pomysł wpadła firma Maybelline. Wśród swoich nowości posiada mascarę Big Eyes, która zawiera dwie końcówki. Jedna służy do malowania górnych rzęs, a druga - dolnych. To prawdziwa rewolucja - firmy kosmetyczne dostrzegły wreszczie, że zwykłe dziewczyny mogą mieć problem, by grubą szczoteczką dokładnie wytuszować dolne rzęsy. Czekamy na kolejne mascary tego typu!

W naszej galerii zobaczysz te i inne tusze do rzęs, na które warto się zdecydować. Sprawdź co kupić wiosną w drogerii!

Zobacz też inne tusze do rzęs >>>

poprzedni
nastepny
Tusz do rzęs Tom Ford

Tom Ford, ok. 120 zł

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 12.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Test mascar. Który tusz do rzęs jest najlepszy? Oto ranking portalu Glamki.pl
Test mascar. Który tusz do rzęs ...

Jaki tusz wybrać? Który naprawdę wydłuża i pogrubia rzęsy? Oto porównanie mascar różnych firm. Który produkt wypadł najlepiej i czy cena zawsze gwarantuje dobrą jakość? Na te pytanie znajdziesz odpowiedź w przygotowanym ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...