szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Bazy pod cienie na lato. Jak przedłużyć trwałość letniego makijażu oczu?

Skuteczne bazy pod cienie to jeden z najważniejszych kosmetyków w letnim makijażu oczu. To, czy makijaż latem będzie spływał, zależy właśnie od bazy pod cienie. Przedłuża ona trwałość cieni do powiek i sprawia, że makijaż wygląda świeżo nawet w największe upały. Zobacz, które bazy pod cienie są najlepsze!

Tagi: baza pod cienie, cienie do powiek, kosmetyki, letni makijaż, makijaż, makijaż na lato 2014, makijaż oczu

bazy pod cienie

Baza pod cienie jest latem kosmetykiem równie ważnym jak wodoodporny tusz do rzęs - dzięki niej letni makijaż oczu jest trwały, nie spływa i możemy się nim cieszyć nawet w największe upały. Sekret polega na tym, by nie przesadzić zarówno z ilością samej bazy pod cienie, jak i później cieni do powiek. Czasem mniej znaczy więcej. Bez względu na to, jak kolorowy będzie twój modny makijaż oczu na lato 2014, baza pod cienie musi być jego nieodłącznym elementem.

Letni makijaż zacznij od bazy pod cienie w beżowym odcieniu, która wyrówna koloryt powieki i podbije kolory cieni do powiek w letnim makijażu. W tej kategorii mamy czterech faworytów. Perwszy to kultowa baza pod cienie Eyeshadow Primer Potion marki Urban Decay (tej samej, która wypuściła na rynek ukochane przez wiele z nas palety cieni do powiek Naked) w kolorze Eden. Następną świetną bazą pod cienie jest produkt firmy LIME CRIME - Eyeshadow Helper, o której niektóre makijażowe guru mówią, że wysuwa się na prowadzenie przed UD.

Bardziej ekonomicznymi bazami pod cienie, które kradną serca miłośniczek makijażu, będą produkty: I love stage z Essence oraz baza pod cienie marki ART DECO. Essence jest zdecydowanie najtańszym kosmetykiem, którego z powodzeniem będziemy mogły używać latem do makijażu oczu, co nie znaczy, że najgorszym! Każda z tych czterech baz pod cienie jest rewelacyjna. Wybór należy do was.

Jeśli nie jesteś przekonana do klasycznej bazy pod cienie, wypróbuj utrwalające płyny do makijażu. Sprawiają one, że cienie do powiek wymieszane z Duraline z INGLOTA czy Aqua Seal z MUFE natychmiastowo stają się wodoodporne. Taki kosmetyk może być również używany jako baza pod cienie.

poprzedni
nastepny
bazy pod cienie

Urban Decay, Eyeshadow Primer Potion - ok. 90 zł

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: DP

Publikacja: 24.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Makijaż w stylu lat 60. Kreski i sztuczne rzęsy znów w modzie!
Makijaż w stylu lat 60. Kreski ...

Makijaż ikon lat 60. znów inspiruje. Powrócił spektakularny rysunek oczu w stylu modelki Twiggy - z mocną kreską na powiece i maksymalnie pogrubionymi rzęsami. Moda epoki Swinging London opanowała trendy w makijaż 2013 ...

Makijaż nude krok po kroku
Makijaż nude krok po kroku

Makijaż nude zwany też makeup no makeup to bardzo subtelna wersja makijażu dziennego. Ma on być nieomal niewidoczny i udawać naturalne, nieskazitelne piękno.