szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
LG Fashion TV Model Search - gwiazdy na imprezie Fashion TV

GWIAZDY na finale LG Fashion TV Model Search: Maff, Kaja Śródka, Joanna Horodyńska

Maff, Kaja Śródka i Joanna Horodyńska na finale LG Fashion TV Model Search! Na wybiegu zaprezentowali się finaliści konkursu, w którym główna nagrodą jest profesjonalna sesja zdjęciowa i kariera w modelingu. Na imprezie Fashion TV pojawiło się sporo gwiazd, m.in. blogerka Maff, Kaja Śródka, Margaret, Plich, Lidia Popiel i Radosław Majdan z Joanną Majstrak. Galę poprowadził modny duet: Joanna Horodyńska i Ada Fijał. Zobacz, kto zwyciężył w konkursie LG Fashion TV Model Search.

Tagi: fashion tv, gwiazdy, impreza fashiopn tv, joanna horodyńska, juliett kuczynska, kaja śródka, LG, LG Fashion TV Model Search, LG Fashion TV Model Search zwycięzcy, maff, maff blogerka, margaret

GWIAZDY na finale LG Fashion TV Model Search 2012: Maff, Kaja Śródka, Joanna Horodyńska

Znana blogerka modowa Maff postawiła tym razem na elegancką czerń

fot: WBF

Po czternastu castingach, które odbyły się na terenie całego kraju, nadszedł czas na długo wyczekiwany finał konkursu LG FashionTV Model Search 2012. W środę, 30. stycznia 2013, do warszawskiego Pałacu Kultury przyjechało sześćdziesiąt finalistek i finalistów – zwycięzców lokalnych eliminacji. Dołączyło do nich pięć osób z dzikimi kartami przyznanymi przez partnerów wydarzenia oraz publiczność.

Zwycięzcy konkursu LG FashionTV Model Search 2012 to Agata Gajda i Adrian Grygianiec. Oboje wyjadą do Paryża, gdzie będą mieli szansę zaprezentować się na wybiegach w trakcie pokazów Paris Fashion Week. Zwycięzcy LG FashionTV Model Search zdobyli także kontrakt z agencją Orange Models, wezmą udział w prestiżowej sesji zdjęciowej dla magazynu Viva! Moda oraz wezmą udział w kampanii promocyjnej marki LG.

W jury konkursu zasiadły największe autorytety w dziedzinie mody, między innymi projektant Dawid Tomaszewski, projektant Karim Bonnet, prezes FashionTV Polska Anna Neneman oraz francuski stylista Vincent Mcdoom.

W trakcie imprezy odbył się pokaz kolekcji młodych i uznanych projektantów, na którym zaprezentowali się finaliści. Młodzi modele pojawili się m.in. w strojach kąpielowych Corin, w kreacjach Molton oraz projektach z kolekcji Hyakint Jacka Kłosińskiego.

Galę poprowadził modny duet: Joanna Horodyńska i Ada Fijał, a w pierwszych rzędach zasiedli m.in. Juliette MAFF Kuczyńska, Kaja Śródka, Margaret, Lidia Popiel i Radosław Majdan z partnerką Joanną Majstrak.

Jak zwykle nie zabrakło oryginalnych kreacji. Najwięcej komentarzy wzbudziły stylizacje Joanny Horodyńskiej i Ady Fijał. Pierwsza stylistka wybrała sukienkę midi w szerokie biało-czarne pasy projektu MCC Studio Design, która została uszyta specjalnie dla niej. Uwagę zwracały także dodatki - szpilki z getrami z kolekcji Prady wiosna-lato 2013 oraz turkusowa torebka Chanel. Aga Finał zaprezentowała się zaś w długiej, klasycznej czarnej sukni.

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 31.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazdy na pokazie marki Triumph. Która prezentuje się najlepiej?
Gwiazdy na pokazie marki Triumph. Która ...

Na pokazie marki Triumph pojawiło się wiele celebrytek. Lidia Kopania, Agnieszka Więdłocha, Joanna Opozda, Izabela Zwierzyńska, Klaudia Halejcio i Paulina Krupińska oglądały pokaz bielizny. Uwaga zebranych skupiała się jednak w dużej mierze ...