szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Najciekawsze makijaże na Halloween

HALLOWEEN 2013. Makijaż krok po kroku. Wideo z najlepszymi makijażami

Jeśli wybierasz się na imprezę z okazji Halloween, zaskoczy wszystkich ciekawym makijażem! Tego wieczoru możesz być wyjątkowa i przerazić wszystkich swoich znajomych. Mamy dla Ciebie kilka propozycji, które sprawią, że twoja twarz będzie wyglądała upiornie. Sprawdź propozycje makijażu na Halloween 2013!

Tagi: Halloween, Halloween 2013, imprezy halloween, makijaż halloween, upiorny makijaż, upiorny makijaż na halloween

HALLOWEEN 2013. Zrób sobie straszny makijaż!

Stroje księżniczek oraz leśnych elfów to już przeszłość. Teraz postaw na upiorny makijaż, który przerazi wszystkich. Jesteś ciekawa, gdzie znaleźć ciekawy pomysł i jak go wykonać? Mamy dla Ciebie kilka propozycji, dzięki którym Halloween 2013 stanie się straszniejsze!

Krwiste oko

Jednym z najfajniejszych sposobów na halloweenową stylizację jest krwiste oko. Przeraź swoich znajomych widocznymi ścięgnami oraz odkrytą gałką oczną. Sprawdź jak przygotować taki makijaż.
Twarz na suwak

Odsuń swoją twarz i pokaż, jaka jesteś naprawdę. Jeden z najstraszniejszych makijaży! Jeśli krwiste oko to dla Ciebie za mało, wybierz tę propozycję. Odchodzące płaty skóry ukazujące krwiste wnętrza twojej twarzy... Z pewnością niejedna osoba po takim widoku, nie będzie mogła usnąć.
Panna z blizną

Panna z blizną, a raczej z bliznami. Po dosyć krwistych propozycjach, czas na coś delikatniejszego. W tym przypadku nie będziesz potrzebować profesjonalnych mas oraz klejów. Wystarczy zwykła paleta cieni. Spraw, że będziesz wyglądać jak bohaterka horroru.
Rana postrzałowa

A gdyby tak kulka w łeb? Rana postrzałowa to nic takiego, przynajmniej w Halloween. Ale jaką ją wykonać? Sprawdź poniżej!
Mroczna wróżka

Czas dobrych wróżek dobiegł końca. Koniec świecącego brokatu i uśmiechniętych twarzy. Tej nocy królować będzie mrok, strach i zło. Stań się mroczną wróżką za sprawą tego poradnika.
Autor: kobi

Publikacja: 24.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jak się ubrać na Halloween? Stroje na Halloween, które kupisz w sieci!
Jak się ubrać na Halloween? Stroje ...

Masz już strój na Halloween? Jeśli poszukiwania jeszcze przed tobą zobacz kostiumy na Halloween 2013 jakie można znaleźć w sieci. Przebranie wampirzycy, czarnego anioła, narzeczonej Frankensteina czy seksownej diablicy? W naszej galerii ...