szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Makijaż gwiazd: jak wykonać makijaż w stylu Jennifer Lopez? [WIDEO]

Jennifer Lopez to nie tylko znakomita piosenkarka, ale również ikona stylu i wzór do naśladowania dla kobiet na całym świecie. Jej sposób ubierania i malowanie próbują podchwycić panie na każdym kontynencie. My prezentujemy Wam sposób na to, jak wykonać makijaż w stylu Jennifer Lopez

Tagi: jak się malować, jennifer lopez makijaż, makijaż krok po kroku, makijaż oczu

Makijaż gwiazd: jak wykonać makijaż w stylu Jennifer Lopez?

Makijaż gwiazd: jak wykonać makijaż w stylu Jennifer Lopez?

fot: Dzień Dobry TVN/x-news

Jak wykonać makijaż podobny do tego, który przeważnie ma Jennifer Lopez, jedna z największych gwiazd na świecie? Piosenkarka, aktorka i business woman inspiruje kobiety do poszukiwania własnego stylu, który pozwoli im wyrazić siebie. Jednym ze znaków rozpoznawczych pięknej Latynoski jest wyrazisty make up, który wiele pań chciałoby naśladować. Przeczytajcie tekst i obejrzyjcie wideo, a krok po kroku pokażemy Wam, jak wykonać makijaż w stylu Jennifer Lopez.

CZYTAJ TAKŻE: MAKIJAŻ GWIAZD: JAK WYKONAĆ MAKIJAŻ MAŁGORZATY ROZENEK? [WIDEO]

Zaczynamy od jasnego, satynowego cienia, najlepiej w chłodnym odcieniu. Nakładamy go na powiekę płaskim pędzelkiem od wewnętrznego kącika oka, skupiając się właśnie na tej części oka.  Łososiowym cieniem pokryj znaczną część powieki ruchomej od zewnętrznej strony. Czarnym, matowym cieniem i skośnym pędzelkiem zagęść górną linią rzęs. Zwróć uwagę na to, by efekt był delikatny, a kreska nieprzerysowana. Delikatnie wyciągnij cień w zewnętrznym kąciku oka, kierując kreskę ku skroni. Następnie cień w zewnętrznym kąciku oka rozetrzyj czystym pędzelkiem. Charakterystyczne w makijażu Jennifer Lopez jest spiczaste zakończenie wewnętrznego kącika oka. Najlepiej zrobić to czarnym cieniem i skośnym pędzelkiem. Przyklej sztuczne rzęsy. Jennifer Lopez w swoich makijażach często wykorzystuje ten trik!

CZYTAJ TAKŻE: MAKIJAŻ GWIAZD: JAK WYKONAĆ MAKIJAŻ W STYLU RIHANNY? [WIDEO]

Make up gwiazdy jest bardzo świetlisty, dlatego w wewnętrznym kąciku oka nałóż świetlisty pyłek. Kremowy róż w odcieniu brzoskwini nanieś na szczyty policzków. Dobrze jest użyć rozświetlacza w centralnej części twarz, czyli przez środek czoła, przez nos aż po brodę. Pomadką w odcieniu nude pomaluj usta. Na koniec użyj błyszczyka w takim samym kolorze.

Źródło filmu: Dzień Dobry TVN/x-news

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: M.G.

Zdjęcia: Dzień Dobry TVN/x-news

Publikacja: 18.02.2015, Aktualizacja:

Zobacz również