szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Makijaż oczu: jak optycznie powiększyć oko? [WIDEO]

Jak wykonać perfekcyjny makijaż oczu, który optycznie powiększy oczy? Okazuje się, że wystarczy zrobienie odpowiedniej długości kreski, by oko wydawało się większe! Zobaczcie poradnik przygotowany przez wizażystkę gwiazd!

Tagi: makijaż oczu, makijaż oczu kreska na powiece, makijaż oczu kreski

Makijaż oczu: jak optycznie powiększyć oko? [WIDEO]

Makijaż oczu: jak optycznie powiększyć oko?

fot: BULLS

Właściwie dobrany i odpowiednio zrobiony makijaż oczu może zupełnie zmienić nasze rysy i sprawić, że nasze zalety zostaną zaakcentowane, a niedoskonałości ukryte. Jedną z najważniejszych umiejętności jest przygotowanie makijażu oczu, który sprawi, że będą się one wydawały większe. Optyczne powiększenie oczu nie jest zadaniem trudnym, jednak wymagającym pewnej precyzji.

WSZYSTKO, CO CHCIAŁABYŚ WIEDZIEĆ NA TEMAT MAKIJAŻU OCZU


Wizażystka gwiazd Agnieszka Chełmońska udziela rad, jak optycznie przy pomocy kreski powiększyć oko. Podstawowym kosmetykiem, używanym do tego rodzaju makijażu oka, jest cienki pędzelek, którym nakładamy eyeliner daleko poza granicę powieki. Warto zwrócić uwagę, że kreska nie musi zaczynać się w kąciku oka, równie dobrze może mieć swój początek na wysokości tęczówki.

Na dolnej powiece warto miękką kredką obrysować linię wodną, przy czym rozmazanie odrobiny kreski w zewnętrznym kąciku oka jeszcze powiększa je optycznie. Na koniec nie zapominajcie o roztarciu kreski tak, by był efekt przydymienia! Koniecznie obejrzyjcie poradnik makijażu oczu!

Źródło: TVP/x-news

Autor: M.G.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 07.04.2015, Aktualizacja:

Zobacz również
Trendy w makijażu: Mocna kreska
Trendy w makijażu: Mocna kreska

Makijaż na wiosnę lato prosto z pokazów, to przede wszystkim mocne, czarne kreski nadające oku buntowniczy wygląd. Eyeliner to w tym sezonie must have w każdej kosmetyczce, a podkreślone oko jest atrybutem ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...