szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zrób modny makijaż oczu w stylu Gwen Stefani!

MAKIJAŻ OCZU: Modny makijaż w stylu Gwen Stefani!

Makijaż oczu w stylu Gwen Stefani doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji, czy to oficjalnej czy też mniej formalnej. Podoba ci się ten modny makijaż oczu w stylu Gwen Stefani? Chciałaby zrobić taki makijaż sama? Nic prostszego! Przedstawiamy instrukcję krok po kroku, jak wykonać modny makijaż Gwen Stefani!

Tagi: gwen stefani, makijaż gwen stefani, makijaż gwiazd, makijaż oka, modny makijaż, modny makijaż 2013

MAKIJAŻ OCZU: Modny makijaż w stylu Gwen Stefani!

Wykonaj modny makijaż oczu w stylu Gwen Stefani - przedstawiamy instrukcję krok po kroku!

fot: BULLS

Makijaż oczu w stylu Gwen Stefani to przede wszystkim czarna kredka do oczu i mocno wytuszowane rzęsy. Piosenkarka jest jedną z niewielu gwiazd, które z wiekiem wyglądają coraz lepiej i to nie dzięki zabiegom medycyny estetycznej. Gwen po prostu wie, w czym wygląda najlepiej i jaki makijaż najbardziej jej pasuje. Na Festiwalu Filmowym w Cannes w 2011 roku pojawiła się w długiej do ziemi, białej sukni od Giorgio Armani. Jednak to nie jej kreacja wzbudziła zachwyt mediów i opinii publicznej. Wszyscy zwrócili uwagę na jej elegancki, niebieski makijaż oczu w stylu Marilyn Monroe. A tobie podoba się ten makijaż w stylu Gwen Stefani? Przedstawiamy instrukcję krok po kroku, jak go zrobić!

Jakich kosmetyków będziesz potrzebowała do wykonania makijażu w stylu Gwen Stefani?

Żeby wykonać ten piękny makijaż oczu w stylu Gwen Stefani, oprócz dobrego podkładu i tuszu do rzęs będziesz potrzebowała czterech cieni do powiek. Biały cień rozjaśni oko i optycznie je powiększy. Cień szary będzie stanowił bazę do twojego makijażu. Oprócz tych dwóch jasnych cieni przygotuj sobie też niebieski opalizujący cień. Dodatkowo będziesz też potrzebowała czarnej kredki do oczu, różu do policzków i czerwonej szminki. Żeby nadać swoim ustom odpowiedniego połysku przygotuj też bezbarwny błyszczyk.

Jak wykonać makijaż w stylu Gwen Stefani: instrukcja krok po kroku!

Zanim przystąpisz do wykonywania makijażu oczu w stylu Gwen Stefani dokładnie oczyść skórę twarzy i nałóż na nią krem nawilżający. Poczekaj aż krem się wchłonie i następnie dokładnie rozprowadź na swojej twarzy podkład. Nie zapomnij o szyi i okolicach uszu. Gdy już kolor twojej skóry będzie równomierny, możesz przystępować do wykonywania makijażu oczu.

1. Na kości łuku brwiowego rozetrzyj biały cień do powiek, który delikatnie otworzy i powiększy oko.

2. Szary cień połóż jako podkład na całą górną powiekę, aż do linii białego cienia. Następnie tym samym kolorem zaznacz dolną powiekę, tuż pod linią rzęs. W zewnętrznym i wewnętrznym kąciku oka rozetrzyj cieniem granicę między górną i dolną powieką.

3. Niebieskim opalizującym cieniem zaznacz na górnej powiece linię tuż nad górnymi rzęsami. Zacznij od wewnętrznego kącika, a następnie delikatnie wyciągnij go do góry przy kąciku zewnętrznym. Powinnaś uzyskać efekt kociego oka.

4. Tym samym niebieskim cieniem od zewnętrznego kącika poprowadź linię wzdłuż całego załamania górnej powieki. Płaskim pędzelkiem zrób linię na dolnej powiece, tuż pod rzęsami. Podobnie, jak w przypadku cienia szarego, rozetrzyj linie w kącikach oczu.

5. Szarym cieniem delikatnie rozetrzyj zewnętrzny kącik oka, wyciągając go ku górze, tak żeby uzyskać pożądany efekt kociego oka.

6. Zaznacz czarną kredką linię wodną oka i mocno wytuszuj rzęsy.

7. Na zakończenie zaznacz policzki różem i pomaluj usta czerwoną szminką.

Makijaż oczu w stylu Gwen Stefani gotowy!

Autor: Monika P.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 06.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również