szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz, jak wykonać fioletowy makijaż oczu krok po kroku!

Makijaż oczu w stylu DODY! Jak zrobić modny makijaż krok po kroku!

Doda na premierze filmu Aterix i Obelix w służbie jej królewskiej mości w 2012 pojawiła się w fioletowym makijażu oczu, który bardzo przypadł nam do gustu. Tobie tez podoba się ten wieczorowy makijaż piosenkarki? Możesz go zrobić sama! Przedstawiamy instrukcję krok po kroku jak zrobić makijaż w stylu Dody!

Tagi: Doda, Dorota Rabczewska, fioletowy makijaż oczu, instrukcja krok po kroku, makijaż dody, makijaż instrukcja krok po kroku, makijaż krok po kroku, makijaż oczu, makijaż oczu krok po kroku, modny makijaż 2013, modny makijaż oczu

Makijaż oczu w stylu Dody! Jak zrobić modny makijaż krok po kroku!

Jak zrobić modny makijaż fioletowych oczu w stylu Dody - instrukcja krok po kroku!

fot: WBF

Doda jest piosenkarką, celebrytką i skandalistką. Lubi szokować swoim zachowaniem i ubiorem, jednak jej makijaże są zwykle bardzo dziewczęce i jednocześnie niezwykle eleganckie. Wieczorowy makijaż, w którym Doda zaprezentowała się podczas premiery filmu Aterix i Obelix w służbie jej królewskiej mości jest bardzo prosty w przygotowaniu i z powodzeniem możesz zrobić go sama! Jeżeli lubisz fioletowy makijaż oczu, przygotowaliśmy dla ciebie instrukcję krok po kroku, jak wykonać makijaż wieczorowy w stylu Dody!

Jakich kosmetyków będziesz potrzebowała do wykonania makijażu w stylu Dody?

Makijaż piosenkarki opiera się głównie na mocnym zaznaczeniu okolic oczu i delikatnym makijażu ust. Właśnie dlatego do wykonania wieczorowego make-upu w stylu Dody, oprócz podkładu musisz przygotować 3 cienie do powiek: jeden w kolorze delikatnego różu, i dwa w odcieniach fioletu: liliowy i ciemnofioletowy. Żeby wykonać ten makijaż będziesz też potrzebowała czarnej kredki do oczu, wydłużająco-pogrubiającego tuszu do rzęs i błyszczyka w kolorze nude ze srebrnymi drobinkami. Na koniec będziesz jeszcze potrzebowała bronzera do policzków.

Jak wykonać makijaż w stylu Dody? Instrukcja krok po kroku

Po dokładnym oczyszczeniu i osuszeniu twarzy wklep w skórę krem nawilżający. Odczekaj kilka minut aż krem się wchłonie, a następnie dokładnie rozprowadź na twarzy podkład. Nie zapomnij o szyi i uszach. Gdy już twoja skóra będzie miała równomierny kolor możesz przystępować do makijażu oczu.

1. Całą ruchomą powiekę pomaluj jasno-różowym cieniem do powiek. Wyciągnij cień w górę, poza linię załamania powieki.
2. Od środka powieki do zewnętrznego kącika oka pomaluj górną powiekę liliowym cieniem do powiek. Staraj się, żeby kolor nie wychodził poza linię złamania powieki.
3. Liliowym cieniem obrysuj oko tuż przy linii górnych i dolnych rzęs. W zewnętrznym kąciku okaz połącz górną linię z dolną.
4. Ciemnofioletowym cieniem do powiek pomaluj zewnętrzny kącik oka i delikatnie rozetrzyj kolor. Staraj się, żeby linie pomiędzy cieniami nie były widoczne.
5. Czarną kredką do oczu obrysuj oko, malując dolną i górną linię wodną.
6. Mocno wytuszuj rzęsy lub przyklej sztuczne kępki.
7. Usta pomaluj błyszczykiem a kości policzkowe zaznacz bronzerem.

Makijaż wieczorowy a'la Doda gotowy!

Autor: Monika P.

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 03.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...