szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Makijaż oczu w stylu ikon lat 60.

Makijaż w stylu lat 60. Kreski i sztuczne rzęsy znów w modzie!

Makijaż ikon lat 60. znów inspiruje. Powrócił spektakularny rysunek oczu w stylu modelki Twiggy - z mocną kreską na powiece i maksymalnie pogrubionymi rzęsami. Moda epoki Swinging London opanowała trendy w makijaż 2013 roku i wygląda na to, że jeszcze długo ich nie opuści. Zobacz jakie makijaże w stylu lat 60. pojawiły się na tegorocznych pokazach mody.

Tagi: makijaż, makijaż oczu, makijaż oczu kreska na powiece, makijaż oczu kreski, makijaż oczu retro, makijaż oczu w stylu 60, makijaż oczu wieczorowy, makijaż w stylu lat 60

Makijaż oczu w stylu lat 60.

Moschino

fot: BULLS

Lata 60. były niezwykłym okresem w popkulturze i na tyle ważnym z punktu widzenia mody, że projektanci co sezon wracają do niego niego swoich kolekcjach. Mnóstwo inspiracji z tamtej dekady czerpią również makijażyści. W tym roku makijaż w stylu lat 60. z pastelowymi cieniami, grubą kreską na powiece i sztucznymi rzęsami stały się jednym z najważniejszych trendów sezonu wiosennego. Kanony piękna sprzed kilku dekad stały się kanwą makijażu u Moschino, Anny Sui, Marca Jacobsa, Louisa Vuittona, Emillo Pucci, Lanvin i Gucci i Louise Gray.

Louis Vuitton wiosna lato 2013

Makijaż w stylu lat 60. znów na topie!

Gdy patrzymy na makijaże z tegorocznych pokazów, przed oczami stają nam ikony epoki Swinging London - Twiggy, Verushka, Jean Shrimpton czy Lauren Hutton. Triumfalnie powrócił wyrazisty makijaż oczu, którego głównym elementem jest ciemna, gruba kreska i spektakularne rzęsy. Usta są blado różowe, muśnięte pomadką w cielistym odcinaniu nude. Make-up dopełnia alabastrowa cera i pastelowe cienie na powiekach.

Moschino wiosna lato 2013

Zobacz także: Makijaż oczu w stylu retro. Grube kreski na powiekach znów w modzie!>>>

poprzedni
nastepny
MAKIJAŻ NA WALENTYNKI. Wypróbuj romantyczny make up w stylu gwiazd!

Anna Sui

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 10.05.2016, Aktualizacja:

Zobacz również
Makijaż nude krok po kroku
Makijaż nude krok po kroku

Makijaż nude zwany też makeup no makeup to bardzo subtelna wersja makijażu dziennego. Ma on być nieomal niewidoczny i udawać naturalne, nieskazitelne piękno.

Jak powiększyć usta? Makijaż krok po kroku
Jak powiększyć usta? Makijaż krok po ...

Podkreślając usta warto zwrócić uwagę nie tylko na kolor czy wykończenie pomadki lub błyszczyka, ale również sposób aplikacji. Złe podkreślanie ust może je dodatkowo pomniejszyć. Pokazujemy, jak makijażem powiększyć usta.