szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak zrobić niebieski makijaż oczu na wiosnę?

MAKIJAŻ TRENDY 2014: Niebieska kreska na powiece. To będzie hit!

Niebieski makijaż oczu powraca każdej wiosny. Jednak w sezonie wiosna lato 2014 trendy ulegają zmianie! Teraz modna będzie niebieska kreska na dolnej powiece. Jak zrobić nowy, niebieski makijaż oczu na wiosnę 2014? Spójrz na makijaż gwiazd!

Tagi: makijaż, makijaż oczu, niebieska kreska na powiece, niebieski makijaż, niebieski makijaż oczu

MAKIJAŻ TRENDY 2014: Niebieska kreska na powiece. To będzie hit!

fot: BULLS

Niebieskie cienie i kreski powróciły, stając się najmodniejszym elementem makijaż wiosna lato 2014. Niebieski makijaż oczu lansują w tym roku Marca Jacobsa, Chanel, Anna Sui oraz duet Badgley Mischka. Dominują intensywne odcienie wody: lazur, turkus, akwamaryna oraz morska zieleń. Możemy nosić je zarówno na powiekach w postaci smugi cieni jak i bardziej oszczędnie, na przykład zaznaczając niebieską kredką tylko dolna powiekę. Ten ostatni wariant pojawił się na wiosennym pokazie kolekcji Marca Jacobsa i od razu został uznany za najgorętszy trend w makijażu sezonu wiosna lato 2014.

Zobacz także: MAKIJAŻ TRENDY 2014: Niebieski makijaż oczu znów będzie hitem wiosny!>>>

Na dowód tego, że makijaż z niebieska kreską to wielki hit ostatnich miesięcy, warto spojrzeć na makijaże gwiazd. Hollywoodzkie i polskie celebrytki już testują nowy niebieski makijaż oczu. Edyta Herbuś, Taylor Swift, Jessica Biel to tylko kilka gwiazd, które pokochały niebieską kredkę.

Jak zrobić niebieski makijaż oczu na wiosnę 2014?

Po latach dominacji niebieskich cieni w końcu przyszedł czas na niebieską kreskę. W wiosennym makijaż oczu to własnie ona jest najważniejszym elementem. Zgodnie z trendami rysujemy ją na dolnej powiece - na całej długości lub tylko pod w centralnym jej punkcie (na wysokości tęczówki). Kreska może być cienka i graficzna jak u Marca Jacobsa lub przeciwnie - gruba i lekko roztarta jak w makijażu Edyty Herbuś i Jessiki Biel. Najlepiej narysować ją miękką kredką (np. Max Factor Excess Intensity, 46,99 zł, Smashbox Always Sharp 3D Liner, 85 zł) lub eyelinerem w żelu (np. INGLOD AMC, 32 zł).

Górną powiekę obrysuj czarną kredką i porządnie wytuszuj rzęsy pogrubiającą mascarą.

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 23.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Makijaż w stylu lat 60. Kreski i sztuczne rzęsy znów w modzie!
Makijaż w stylu lat 60. Kreski ...

Makijaż ikon lat 60. znów inspiruje. Powrócił spektakularny rysunek oczu w stylu modelki Twiggy - z mocną kreską na powiece i maksymalnie pogrubionymi rzęsami. Moda epoki Swinging London opanowała trendy w makijaż 2013 ...

Makijaż nude krok po kroku
Makijaż nude krok po kroku

Makijaż nude zwany też makeup no makeup to bardzo subtelna wersja makijażu dziennego. Ma on być nieomal niewidoczny i udawać naturalne, nieskazitelne piękno.