szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Niebieski makijaż oczu z pokazu Marca jacobsa, Badgley Mishka i Anny Sui

MAKIJAŻ TRENDY 2014: Niebieski makijaż oczu znów będzie hitem wiosny!

Niebieski makijaż oczu będzie hitem sezon wiosna lato 2014. Tym razem używamy kredek i cieni w elektryzujących kolorach wody, głownie lazurowych błękitów i morskiej zieleni. Jak zrobić modny niebieski makijaż oczu 2014? Oto make-upy z pokazów Marca Jacobsa, Chanel, Anny Sui i duetu Badgley Mischka.

Tagi: makijaż, makijaż oczu, niebieski makijaż, niebieski makijaż oczu, niebieski makijaż oczu krok po kroku

makijaż oczu

Niebieski makijaż oczu

fot: BULLS

Wiosną 2014 ostrzymy niebieskie kredki, wyciągamy błękitne cienie i kobaltowe eyelinery. Modny makijaż oczu wiosna lato 2014 nie będzie mógł się bez nich obejść! Do wiodących trendów powraca niebieski makijaż oczu w energetyzujących kolorach wody takich jak morska zieleń, błękit, turkus i seledyn.

Niebieski makijaż oczu 2014 - jak go zrobić?

Szczególnie modny akcent w makijażu oczu stanowi lazurowy błękit. Wyrazisty i niezwykle ekspresyjny przepięknie podkreśli oczy na wiosnę i sprawi, że spojrzenie nabierze frapującej głębi. Trzeba jednak obchodzić się z nim ostrożnie - niebieski makijaż oczu to opcja dla nielicznych dziewczyn, które świetnie czują kolor i wiedzą jak się z nim obchodzić. Jeśli kobaltowe powieki to dla ciebie za dużo, zdecyduj się na subtelniejsze rozwiązania, na przykład niebieską kreskę na górnej powiece, delikatny obrys oka kobaltową kredką lub ciemnoniebieskie rzęsy.

Warto spojrzeć na makijaż z wiosennych wybiegów, by przekonać się, że każdy wariant jest dopuszczalny. Niebieski makijaż oczu pojawił się na tegorocznych pokazach Chanel, Marc by Marc Jacobs, Anny Sui i Badgley Mischka. Oto najgorętsze propozycje z wybiegów wiosna lato 2014.

Marc by Marc Jacobs

 

Badgley Mischka

 

Chanel, Anna Sui

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 17.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Makijaż w stylu lat 60. Kreski i sztuczne rzęsy znów w modzie!
Makijaż w stylu lat 60. Kreski ...

Makijaż ikon lat 60. znów inspiruje. Powrócił spektakularny rysunek oczu w stylu modelki Twiggy - z mocną kreską na powiece i maksymalnie pogrubionymi rzęsami. Moda epoki Swinging London opanowała trendy w makijaż 2013 ...

Makijaż nude krok po kroku
Makijaż nude krok po kroku

Makijaż nude zwany też makeup no makeup to bardzo subtelna wersja makijażu dziennego. Ma on być nieomal niewidoczny i udawać naturalne, nieskazitelne piękno.