szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Grube brwi jak u Audrey Hepburn - hit czy kit?

MAKIJAŻ TRENDY: Grube i ciemne brwi znowu w modzie. Skusicie się na taki look?

Trendy w makijażu wiosna lato przynoszą zaskakujący pomysł na brwi. Do łask powracają grube i ciemne o ostrej, wyrazistej linii. Takie, z jakich znana była aktorka Audrey Hepburn. To właśnie jej styl zainspirował światowych makijażystów.

Tagi: grube brwi, makijaż, makijaż trendy, modny makijaż wiosna, trendy w makijażu 2014

MAKIJAŻ TRENDY 2014: Grube i ciemne brwi znowu w modzie. Skusicie się na taki look?

Grube, ciemne brwi to wielki trend sezonu wiosna lato 2014

fot: BULLS

Makijaż wiosna lato będzie wyrazisty a nawet odrobinę teatralny. A wszystko przez nowy trend w makijażu wiosna lato - grube brwi a la Audrey Hepburn. Ikona kina lat 60. wciąż inspiruje światowych wizażystów, którzy tym razem proponują ciemne, wyraziste brwi o prostej linii, z jakich zasłynęła amerykańska aktorka. Na wybiegach ten wariant makijażu brwi zdecydowanie przeważał. Lansują go m.in. Louis Vuitton, Lanvin, Bottega Veneta, Chloe, Dries Van Noten, Celine, Maison Martin Margiela i Gianfranco Ferre.

Według trendów w makijaż wiosna lato modne brwi powinny być bujne, krzaczaste i maksymalnie przyciemnione. Linia na całej długości ma jednakową grubość i jest prosta, ewentualnie minimalnie załamana na skroni.

Zobacz także: MAKIJAŻ TRENDY WIOSNA: Niebieska kreska na powiece. To będzie hit!>>>

Grube i czarne jak smoła brwi to jednak wersja radykalna, zdecydowanie niepolecana na co dzień. Jeśli już zdecydujemy się wypróbować nowy trend, warto przedtem przyjrzeć się, jak zrobiły to znane orędowniczki bujnych brwi - Cara Delevingne, Keira Knightley, Emma Watson, Lilly Collins czy Rooney Mara. Ich brwi są znacznie bardziej "ujarzmione" i eleganckie a przede wszystkim wyglądają bardzo naturalnie. Aby osiągnąć podobny efekt, lepiej oddać się w ręce profesjonalnej wizażystki.

poprzedni
nastepny
MAKIJAŻ TRENDY 2014: Grube i ciemne brwi znowu w modzie. Skusicie się na taki look?

Bottega Veneta

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 24.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Makijaż w stylu lat 60. Kreski i sztuczne rzęsy znów w modzie!
Makijaż w stylu lat 60. Kreski ...

Makijaż ikon lat 60. znów inspiruje. Powrócił spektakularny rysunek oczu w stylu modelki Twiggy - z mocną kreską na powiece i maksymalnie pogrubionymi rzęsami. Moda epoki Swinging London opanowała trendy w makijaż 2013 ...

Makijaż nude krok po kroku
Makijaż nude krok po kroku

Makijaż nude zwany też makeup no makeup to bardzo subtelna wersja makijażu dziennego. Ma on być nieomal niewidoczny i udawać naturalne, nieskazitelne piękno.