szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Trendy w makijaż jesień zima. Jakie kolory ust będą modne jesienią?

MAKIJAŻ TRENDY. Jakie kolory ust będą modne jesienią?

Ciemne usta to jeden z głównych trendów w makijażu sezonu. Modne będą szminki w intensywnych kolorach czerwieni przełamanych fioletem oraz cieliste usta nude. Jesienią powracamy także do trendu sprzed roku - ust w odcieniu owoców leśnych i winnej czerwieni. Zobacz jakie kolory ust królowały na jesiennych wybiegach. Oto nasz przegląd najgorętszych trendów w makijażu sezonu jesień zima 2013.

Tagi: czerwona szminka, czerwone usta, makijaż, makijaż jesień zima 2014, makijaż na jesień 2014, makijaż trendy jesień 2014, trendy w makijażu jesień zima 2014, usta nude

MAKIJAŻ TRENDY JESIEŃ ZIMA 2013: czerwone usta. Jakie kolory szminek będą modne jesienią?

Modne kolory ust w sezonie jesień zima 2013

fot: BULLS

Modny makijaż na jesień 2013 jest mocny i wyrazisty. Przeważają ciemne, zbrudzone odcienie należące do tradycyjnej jesiennej palety barw. Nie brakuje jednak ożywczych czerwieni i cielistych różów. Szczególnie wyrazistym elementem w jesiennym makijażu 2013 są usta. To właśnie one mają stanowić główny kontrapunkt dla delikatnego makijażu oczu.

Niezaprzeczalnie najmodniejszymi kolorami ust sezonu jesień zima 2013 będą różne odcienie czerwieni. Szczególnie popularna jest żywa, krwista czerwień przełamana nutą fioletu. Powracamy także do gorącego trendu sprzed roku - ust w kolorze jagód i winnej czerwieni. Nie rezygnujemy także z ust w cielistych odcieniach nude. Szminki zbliżone do naturalnego koloru wciąż pozostają najgorętszym trendem w makijażu.

Zobacz także: MAKIJAŻ OCZU TRENDY JESIEŃ ZIMA. Jak zrobić modny makijaż oczu na jesień?>>>

Makijaż jesień zima: czerwone usta

Krwisto czerwone usta wciąż są w modzie. Jeden z najważniejszych elementów make-upu wiosennego powraca do czołówki markijażowych trendów sezonu jesień zima 2013. Tak jak wcześniej stawiamy na szminki w nasyconych kolorach czerwieni, koniecznie z matowym wykończeniem. Jeśli intensywna czerwień to dla ciebie za dużo, wybierz taki odcień, który wpada w fiolet, ewentualnie wykorzystaj inny, gorący trend sezonu - usta ombre. Inspiracji szukaj m.in. w makijażach z pokazu Niny Ricci, Marca Jacobsa, Zaca Posena, Emporio Armani, Costello Tagliapietra i Oscara de la Renty.

Nina Ricci, Marc by Marc Jacobs, Zac Posen

Usta w kolorze wina

Ciemne usta to jeden z najważniejszych trendów w makijażu jesień zima 2013. W tym roku makijażyści szczególnie upodobali sobie winną czerwień. Ten odcień pojawił się m.in. u Fendi, Miu Miu, Dolce & Gabbana, Very Wang, Louis Vuitton i Dereka Lama. Piękny głęboki odcień kontrastuje z alabastrową cerą. Należy jednak pamiętać, że to on jest królem makijażu i nie powinien mieć konkurencji w postaci wyrazistego makijażu oczu.

Fendi, Miu Miu, Dolce & Gabbana

Cieliste usta nude

Masz jeszcze szminkę nude z sezonu wiosennego? Jeśli tak, to spokojnie możesz ją wykorzystać jesienią, bo cieliste usta nude znów stanowią jeden z najważniejszych trendów sezonu jesień zima 2013. Naturalne odcienie ust lansują w tym sezonie m.in. Chanel, Donna Karan, Versace, Givenchy, Gucci, Alexander Wang i John Galliano. Pamiętaj jednak, że nie ma jednego uniwersalnego odcienia nude. Przy wyborze koloru pomadki powinnaś kierować się odcieniem swojej karnacji.

Zobacz: USTA NUDE. Jak dobrać odcień pomadki nude do karnacji?>>>

Donna Karan, Versace, Alexander Wang

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 24.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Makijaż w stylu lat 60. Kreski i sztuczne rzęsy znów w modzie!
Makijaż w stylu lat 60. Kreski ...

Makijaż ikon lat 60. znów inspiruje. Powrócił spektakularny rysunek oczu w stylu modelki Twiggy - z mocną kreską na powiece i maksymalnie pogrubionymi rzęsami. Moda epoki Swinging London opanowała trendy w makijaż 2013 ...

Makijaż nude krok po kroku
Makijaż nude krok po kroku

Makijaż nude zwany też makeup no makeup to bardzo subtelna wersja makijażu dziennego. Ma on być nieomal niewidoczny i udawać naturalne, nieskazitelne piękno.