szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Podpowiadamy, jak zrobić wieczorowy makijaż na karnawał lub studniówkę!

Modny makijaż Demi Lovato! Jak zrobić makijaż wieczorowy? Instrukcja krok po kroku

Perfekcyjny makijaż wieczorowy w stylu Demi Lovato to mocno obrysowane kredką oczy i delikatnie umalowane usta. Taki makijaż doskonale sprawdzi się na studniówkę i karnawałową imprezę. Jeżeli podoba ci się makijaż zaprezentowany przez Demi Lovato, podpowiadamy, jak krok po kroku zrobić perfekcyjny makijaż na imprezę karnawałową!

Tagi: Demi Lovato, idealny makijaż, jak zrobić makijaż, makijaż 2012, makijaż demi lovato, makijaż krok po kroku, makijaż na karnawał, makijaż na sylwestra, makijaż oczu, makijaż ust, makijaż wieczorowy, modny makijaż, perfekcyjny makijaż krok po kroku

Modny makijaż Demi Lovato! Jak zrobić makijaż wieczorowy? Instrukcja krok po kroku

Podoba ci się wieczorowy makijaż Demi Lovato? Skorzystaj z naszego poradnika i naucz się go robić krok po kroku!

fot: BULLS

Wieczorowy makijaż Demi Lovato, który zaprezentowała na Muzycznym Festiwalu Radia iHeart to nasza kolejna propozycja na imprezowy make-up. Jeżeli lubisz dziewczęce, delikatne makijaże skorzystaj z naszych rad, jak wykonać makijaż w stylu Demi Lovato. Sekretem tego makijażu są mocno podkreślone czarną kredką oczy, delikatnie umalowane usta i zaznaczone różem policzki. Zobacz, jak krok po kroku wykonać perfekcyjny makijaż wieczorowy.

Czego będziesz potrzebowała do wykonania dziewczęcego makijażu w stylu Demi Lovato?

W tym wieczorowym makijażu najważniejsze są mocno podkreślone oczy. Właśnie dlatego powinnaś przygotować brązowy i czarny cień do powiek. Mocno podkreślone oczy będą też wymagały użycia czarnej kredki do oczu. Do wykonania tego makijażu będziesz też potrzebowała korektora rozświetlającego, różu do policzków i różowej szminki.

Jak wykonać modny wieczorowy makijaż?

Przed przystąpieniem do wykonywania make-upu oczywiście każdorazowo należy dokładnie oczyścić skórę. Po tym zabiegu nałóż na twarz krem nawilżający z filtrem ochronnym i poczekaj aż się wchłonie. Jeżeli chcesz, żeby twój makijaż przetrwał całą noc możesz użyć utrwalającej bazy pod makijaż.

1. Matowym brązowym cieniem pomaluj miejsce załamania powieki, wyciągając cień na zewnętrzny kącik ruchomej powieki aż po łuk brwiowy. Efekt, jaki powinnaś uzyskać, to wyraźnie zaznaczony zewnętrzny kącik i załamanie powieki.

2. Czarnym cieniem do powiek pomaluj ruchomą powiekę. Wyciągaj cień od wewnętrznego kącika do środka powieki tam, gdzie cień połączy się z kolorem brązowym. Wewnętrzny kącik oka pozostaw niepomalowany! Staraj się też nie wyciągać cienia poza załamanie powieki.

3. Następnie czarnym cieniem obrysuj zewnętrzny kącik oka, pomalowany brązowym cieniem. Powinnaś uzyskać efekt kociego oka.

4. Czarnym cieniem zrób kreskę na dolnej powiece, tuż pod linią rzęs. Ponownie staraj się, by nie pomalować wewnętrznego kącika. Rozetrzyj czarny cień pędzelkiem z odrobiną brązowego cienia.

5. Brązowym cieniem rozetrzyj górną granicę czarnego cienia tuż nad linią załamania ruchomej powieki.

6. Rozświetlającym korektorem pomaluj wewnętrzny kącik oka, by rozświetlić makijaż.

7. Czarną kredką do oczu pomaluj wewnętrzną linię dolnej powieki. Mocno wytuszuj górne i dolne rzęsy.

Na koniec różem do policzków mocno podkreśl kości policzkowe. Delikatną różową szminką lub błyszczykiem pomaluj usta.

Autor: Monika P.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 19.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Modny makijaż w stylu Rihanny! Idealny makijaż wieczorowy - zrób go sama!
Modny makijaż w stylu Rihanny! Idealny ...

Sylwester 2012 tuż tuż! Nie masz jeszcze pomysłu na idealny makijaż wieczorowy? Oto i on! Przedstawiamy doskonały makijaż Rihanny, który sprawdzi się zarówno na imprezie sylwestrowej, na studniówce czy w karnawale 2013 ...

Makijaż sylwestrowy w stylu Katy Perry! Jak zrobić imprezowy makijaż?
Makijaż sylwestrowy w stylu Katy Perry! ...

Makijaż Katy Perry z jednej z imprez Grammy Awards doskonale sprawdzi się jako makijaż sylwestrowy lub karnawałowy. Podoba ci się brokatowy makijaż Katy Perry i chciałabyś go zrobić sama? Nic prostszego! Skorzystaj ...

Modny makijaż w stylu Kristen Stewart! Makijaż krok po kroku! [WIDEO]
Modny makijaż w stylu Kristen Stewart! ...

Kristen Stewart, gwiazda sagi ZMIERZCH na festiwalu filmowym AFI FEST pojawiła się w bardzo eleganckim makijażu. Nie masz pomysłu na makijaż karnawałowy? Oto i on: ciemnośliwkowy smokey eyes. Zobacz, jak wykonać makijaż ...