szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Makijaż wieczorowy w stylu Joanny Krupy!

Modny MAKIJAŻ GWIAZD: Make-up w stylu JOANNY KRUPY!

Joanna Krupa, przewodnicząca jury polskiego Top Model i jedna z uczestniczek amerykańskiego reality show The real Housewives od Miami znana jest z zamiłowania do krótkich sukienek i naturalnego makijażu. Podobają ci się delikatne i dziewczęce makijaże Joanny Krupy? Przeczytaj naszą instrukcję jak wykonać krok po kroku make up wieczorowy a'la Joanna Krupa!

Tagi: Joanna Krupa, joanna krupa modelka, joanna krupa real housewives of miami, makijaż joanny krupy, makijaż oczu, makijaż oczu krok po kroku, modny makijaż 2013, modny makijaż oczu, top model, top model 2013, top model 3

Modny MAKIJAŻ GWIAZD: Make-up w stylu JOANNY KRUPY!

Chcesz zrobić makijaż w stylu Joanny Krupy? Zobacz naszą instrukcję krok po kroku.

fot: BULLS

Joanna Krupa jest mistrzynią wieczorowych makijaży. Na każdej większej imprezie wygląda olśniewająco, mimo że większość jej make-upów jest wykonana w naturalnym stylu. Światowej klasy modelka wie, że makijaż wieczorowy powinien być z jednej strony elegancki, z drugiej zaś delikatny i świeży. Nie może pogłębiać zmęczenia, które po kilku godzinach nocnych szaleństw będzie się rysowało na twojej twarzy. Jeżeli podoba ci się makijaż w stylu Joanny Krupy, podpowiadamy jak zrobić taki make-up krok po kroku!

Czego będziesz potrzebowała do wykonania makijażu w stylu Joanny Krupy?

Złoto-brązowy makijaż, który miała na sobie Joanna Krupa podczas gali Guys Choice wyglądał bardzo elegancko i dość naturalnie. Aby osiągną taki sam efekt będziesz potrzebowała dwóch cieni do powiek, jednego w kolorze brązowym, a drugiego w odcieniu złota. Żeby nadać skórze bardziej opalonego wyglądu przygotuj sobie bronzer do policzków. Makijaż oka nabierze świeżego wyglądu, jeżeli oprószysz go delikatnie złotym pigmentem. Postaraj się także o błyszczyk w soczystym odcieniu brzoskwini i tusz do rzęs lub sztuczne rzęsy. Przygotowując kosmetyki do makijażu nie możesz też zapomnieć o dobrym, kryjącym podkładzie.

Jak wykonać złoto-brązowy makijaż wieczorowy w stylu Joanny Krupy?

Makijaż w stylu Joanny Krupy wykonasz bardzo łatwo za pomocą dwóch cieni do powiek i złotego pigmentu. Jeżeli chciałabyś wykonać ten makijaż sama w domu, przedstawiamy ci instrukcję krok po kroku. Gdy już dokładnie oczyścisz twarz i posmarujesz ją kremem możesz przystępować do wykonywania makijażu.

  • Rozprowadź dokładnie swój podkład na całej twarzy, nie omijając przy tym okolic uszu i szyi. Postaraj się nie pozostawić na twarzy smug.
  • Złotym cieniem pokryj całą ruchomą powiekę.
  • W zewnętrznym kąciku rozetrzyj jasny brązowy cień w ciepłej tonacji.
  • Do połowy długości dolnej powieki zrób pod linią rzęs kreskę tym samy brązowym cieniem.
  • Od środka, aż do wewnętrznego kącika ruchomej powieki pomaluj oko złotym pigmentem. Następnie od wewnętrznego kącika do środka oka tym samym pigmentem zaznacz dolną powiekę.
  • Dokładnie wytuszuj górne i dolne rzęsy. Żeby pogłębić efekt pięknego spojrzenia doklej pasek sztucznych rzęs.
  • Na zakończenie zaznacz bronzerem kości policzkowe i pomaluj usta błyszczykiem.

Makijaż w stylu Joanny Krupy gotowy!

Autor: Venezia

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 02.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również