szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Heidi Klum zdradziła swój skuteczny i sprawdzony sposób na piękny i młody wygląd. 10 godzin snu i po zmarszczkach ani ślób Heidi Klum na piękny i wiecznie młody wygląd.

Heidi Klum zdradza sekret swojego młodego wyglądu

Heidi Klum, była żona Seala i jedna z najpiękniejszych modelek na świecie w czerwcu 2013 roku skończy 40 lat. Patrząc na jej zdjęcia trudno w to uwierzyć - wciąż ma nieskazitelną figurę i piękną twarz. Zdradziła jednak swoją receptę na młodość.

Tagi: heidi klum, Heidi Klum botoks, Heidi Klum dieta, Heidi Klum modelka, Heidi klum recepta, heidi klum rozwód, heidi klum seal, Heidi Klum sekret młodości, heidi klum wiek, Seal, sen, sposób na urodę

Heidi Klum zdradza sekret swojego młodego wyglądu

Heidi Klum wygląda kwitnąco. Jaki jest jej sekret?

fot: BULLS

Heidi Klum zdradza swój sposób na młody wygląd. I nie jest to strzykawka z botoksem czy kwasem hialuronowym. Jej recepta jest prosta, łatwa i przyjemna... Choć w dzisiejszych czasach trudna do zastosowania.  W walce z upływem czasu pomaga jej... sen. Modelka, nawet gdy jest bardzo zapracowana, śpi 10 godzin dziennie.

Oczywiście nie tylko sen jest jej sprzymierzeńcem. Heidi prowadzi także zdrowy tryb życia, czemu zawdzięcza idealną figurę. Jak sama mówi: - Bardzo dużo ćwiczę. Chodzę na siłownię. A wieczorami biegam, pokonując dystans kilku kilometrów.

Taką nieskazitelną sylwetkę trudno uzyskać, objadając się pączkami. Heidi ze swojej diety wyeliminowała węglowodany. Na stałe zagościł w jej menu grillowany kurczak i rozmaite rodzaje sałatek. Jest także fanką zup.

Natura naturą, ale wsparcie się przyda - Dobry wygląd Klum zawdzięcza także kosmetykom. – Jestem uzależniona od kremu pod oczy. Dużo uwagi poświęcam także włosom, które bardzo niszczą się z powodu ciągłych zabiegów – mówi szczerze.

Heidi zapewnia, że póki co nie ma zamiaru obstrzykiwać się botoksem. Bo i po co? Dodaje też, że jak do tej pory nie ingerowała w swoją urodę. Na razie zamierza starzeć się z godnością! Chyba się zgodzicie, że przy takiej urodzie można sobie na taką godność pozwolić.

Patrzymy z podziwem i zastanawiamy się, czy wierzyć!

Autor: AM

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 15.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
HEIDI KLUM przebrała się za staruszkę z okazji Halloween 2013. Jej stylizacja to HIT czy KIT?
HEIDI KLUM przebrała się za staruszkę ...

Starsza i bardzo elegancka pani wybrała się na halloweenową imprezę. Ciężko uwierzyć, że tak naprawdę jest to jedna z najsłynniejszych i najpiękniejszych modelek świata - Heidi Klum! Zobacz, jak powstawał oryginalny strój Heidi ...