szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dramat autorki bloga o urodzie Bun Bun Makeup Tips

Blogerka Juli oszpecona po wizycie u kosmetyczki

Dla autorki znanego bloga o urodzie prezent w postaci darmowego zabiegu kosmetycznego okazał się początkiem koszmaru. Blogerka została oszpecona, a jej zdjęcia jeszcze długo będą wywoływały szok wśród wielbicieli jej strony.

Tagi: blog o makijażu, blog o urodzie, blogerka alergia, blogerka cera, blogerka juli, blogerka oszpecenie, blogerka wizyta u kosmetyczki, blogerka zniszczona cera, blogerki, bun bun makeup tips, dramat blogerki, pielęgnacja, pielęgnacja cery

Blogerka Juli oszpecona po wizycie u kosmetyczki

Autorka bloga o urodzie jeszcze przed wizytą u kosmetyczki

fot: www.bunbunmakeuptips.com

Gdy prowadzisz popularny blog o urodzie lub makijażu, otrzymujesz nie tylko darmowe kosmetyki, ale także zaproszenia do salonów kosmetycznych, urodowych i hoteli SPA. Z takiej okazji skorzystała autorka bloga Bun Bun Makeup Tips and Beauty Products Reviews. Mieszkająca w Singapurze Juli odwiedziła kosmetyczkę, która w relacji z wizyty, opublikowanej na popularnym blogu, upatrywała szansy na rozpromowanie swojego salonu. Niestety, nie wszystko potoczyło się zgodnie z planem...

Blogerce zaproponowano zabieg na twarz. Juli poddała mu się ochoczo i już dzień po darmowej wizycie w salonie kosmetycznym, umieściła na blogu zdjęcie swojej promiennej i oczyszczonej cery.

Jednak już drugiego dnia na twarzy blogerki pojawiły się liczne wypryski. Kosmetyczka, która dokonała zabiegu, nie potrafiła wytłumaczyć co poszło nie tak. Zaproponowała, by zmiany skórne po prostu wycisnąć, co spowodowało krótkotrwałą poprawę sytuacji. Gdy cerę Juli oszepciły nowe wypryski, blogerka zdecydowała się odwiedzić dermatologów. Pierwszy zaoferował jej silne antybiotyki i kremy, drugi orzekając alergię, pocieszył, że gdy reakcja alergiczna minie, na twarzy dziewczyny nie pozostaną blizny, a jedynie przebarwienia.

Dzisiaj skóra Juli powoli się goi, a ona nie zamierza zdradzić zarówno adresu nieszczęsnego salonu kosmetycznego, jak i zabiegu, który oszpecił jej twarz. Blogerka nie chce wierzyć, że kosmetyczka skrzywdziła ja celowo, bądź nie zachowała należytej staranności związanej z jej zawodem.

 


Autor: monroe

Zdjęcia: www.bunbunmakeuptips.com

Publikacja: 12.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również