szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Anja Rubik - dieta

ANJA RUBIK. Jak odżywia się polska topmodelka? Wyjątkowa dieta ANJI RUBIK!

Anja Rubik, wdzięk, styl i nienaganna figura. Jak wygląda codzienna dieta Anji Rubik? Co ma na talerzu polska topmodelka? Jakie dania poleca Anja młodszym koleżankom, marzącym o karierze na wybiegu? Jaka dieta stoi za sukcesem idealnej sylwetki Anji Rubik?

Tagi: anja rubik, anja rubik dieta, anja rubik odchudzanie się, anja rubik odżywianie się, anja rubik project runway, anja rubik top model, anja rubik tvn, anja rubik zdjęcia

Anja rubik w reklamie zapachu Signorina Eleganza

Anja rubik w reklamie zapachu Signorina Eleganza fot. mat. pras.

fot: EB

Anja Rubik i jej dieta! Przepis na smukłą sylwetkę Anji Rubik? Warzywa, owoce, joga. Co jeszcze? Topmodelka krytykuje wszystkie lekarskie metody odchudzania - Nigdy nie próbowałam żadnej z zalecanych diet. To wszystko tylko pusta reklama, która nie przynosi oczekiwanych efektów. Stawiam na balans między wyżywieniem, a ćwiczeniami oraz na samokontrolę. Z doświadczenia jednak wiemy, że dieta warzywno-owocowa oraz harówka na bieżni nie zawsze są gwarancją pięknej figury. Co poleca Anja młodszym koleżankom, marzącym o karierze na wybiegu?

Anja Rubik - Vogue Paris

Jak przyznała modelka, na jej talerzu często gości soczewica, quinoa czy różnego rodzaju kasze. Ważny jest także ruch. Anja codziennie poświęca kilka godzin na jogging (najlepiej na świeżym powietrzu), stretching oraz jogę. Niby nic szczególnego, a efekty fantastyczne - dodaje Rubik.

Anja Rubik, instagram

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 28.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również