szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Horoskop tygodniowy, czyli co zapisane w gwiazdach

Sprawdź co Cię czeka w nadchodzącym tygodniu! Baran powinien wiele przemyśleć, Byk niech nie liczy na wolny czas, a Wodnik może liczyć na wiele korzyści...

Tagi: horoskop, horoskop rak, horoskop tygodniowy, horoskop wodnik, znaki zodiaku

Horoskop tygodniowy, czyli co zapisane w gwiazdach

Jaki los spotka twój znak zodiaku? Sprawdź swój horoskop!

fot: flickr.com/JenniferGraevell

Horoskop tygodniowy klasyczny 15.12 – 21.12.14 opracowała Lena Tall

http://www.wrozbyonline.pl/ekspert/7/Lena_Tall

 

Horoskop Baran

Praca: Przemyśl wszystko bardzo dokładnie i nie podejmuj pochopnej decyzji, jeśli chodzi o zmianę pracy. W ciągu tygodnia na pewno znajdziesz czas, by przyjrzeć się uważnie nowej firmie.

Finanse: W ślad za zmianami zawodowymi idzie poprawa finansów, czyli możesz spać spokojnie.

Miłość: Nie wyładowuj w nadchodzącym czasie swoich humorów na osobie, którą darzysz uczuciem. Jeśli coś ci się nie udało – trudno, bywa, ale twój partner nie zasługuje na takie traktowanie.

Zdrowie: Wszystko ze zdrowiem będzie świetnie, nie wsłuchuj się w siebie za bardzo, naprawdę nic ci nie dolega.

Horoskop Byk

Praca: Jeśli zaplanowałeś wziąć sobie dni wolne, zrób to, co na ciebie czeka, bo przecież ilość pracy do wykonania nie zmniejszy się.

Finanse: Planujesz wziąć kredyt? Nie obawiaj się o spłatę rat, bo doskonale dasz sobie radę.

Miłość: Dom i rodzina będą w najbliższym czasie dla ciebie najważniejsze, wzrasta bowiem w tobie przekonanie czy poczucie, że za mało czasu im poświęcasz, a jest to prawdą...

Zdrowie: Zbliżają się drobne kłopoty - stara dolegliwość może znów o sobie przypomnieć. Nie lekceważ jej. Warto jednak iść do lekarza.

Horoskop Bliźnięta

Praca: Od jakiegoś czasu szukasz pracy, lecz odpuść sobie starania w tym tygodniu. Losu nie przechytrzysz. Nie spiesz się, po prostu poczekaj jeszcze trochę.

Finanse: Twoja kondycja finansowa jest całkiem niezła, więc nie martw się na zapas.

Miłość: Wkrótce przed tobą niezwykle miła niespodzianka. Zupełnie nieoczekiwanie pojawi się na twojej drodze miłość sprzed lat. Odżyją uczucia...

Zdrowie: Posłuchaj lekarzy i dietetyków i nie przesadzaj z piciem tak ogromnej ilości płynów, a szczególnie wody gazowanej. Lepiej pić soki.

Horoskop Rak

Praca: w firmie szykuje się dość spora reorganizacja. Ale nic ci nie grozi, masz pewną sytuację. Może nawet szef pomyśli o twoim awansie od nowego roku.

Finanse: 0twierają się przed tobą wielkie szanse i możliwości finansowe, nie przegap okazji.

Miłość: W uczuciach nic nowego, cisza, spokój, pewność. Masz wspaniałego partnera, na którego możesz zawsze liczyć, doceniaj zatem to, co masz.

Zdrowie: Zwolnij tempo, nie śpiesz się, nie biegaj. Nie, nie przesuniesz i nie przyśpieszysz spraw, które i tak muszą się toczyć zwykłym trybem i normalnym torem.

Horoskop Lew

Praca: Twoja energia i siła będą w najbliższym czasie godne pozazdroszczenia i pochwały, ale uważaj, nie dawaj się wykorzystywać.

Finanse: Pamiętaj, Lwie, że Bogini Fortuny sprzyja mądrym, przewidującymi cierpliwym. Jeśli zatem chcesz osiągnąć sukces finansowy - działaj z głową!

Miłość: Nie zaniedbuj rodziny. I w tej sferze masz zaległości. Weź się w garść, bo coś ci zaczyna umykać: zawodowo i prywatnie.

Zdrowie: Będziesz musiał znacznie zwolnić tempo, a do tego mniej kawy, alkoholu, papierosów. Najlepiej zrezygnuj z używek i zadbaj o siebie.

Horoskop Panna

Praca: W najbliższych dniach będziesz musiała, Panno, uzupełnić zaległości. Gdy przyjdzie termin rozliczenia - okaże się, że nie masz już czasu, a istnieją bieżące zobowiązania. Możesz być pewna, że nikt ci nie odpuści.

Finanse: Zarówno panie, jak i panowie spod znaku Panny mają szansę na korzystne interesy i poprawę finansów

Miłość: Czeka Cię flirt, a może nawet tak zwany „romans biurowy”. Bądź ostrożna, jeśli nie chcesz mieć kłopotów w pracy.

Zdrowie: Zdrowie masz końskie, nerwy silne. Ale pamiętaj o kontrolnych badaniach.

Horoskop Waga

Praca: W nadchodzącym czasie sporo pracy, ale i spore pieniądze. Pracodawca doceni twoje zaangażowanie, co pozwoli ci odczuć nie tylko satysfakcję zawodową, ale właśnie też finansową.

Finanse: Uważaj na nieznane ci inwestycje, sprawdź najpierw wszystko, nim wejdziesz w jakieś niepewne układy.

Miłość: Trochę ci się nie układa, ale to minie. Zabierz partnera w tym tygodniu na jakąś wycieczkę, do kina czy teatru. Sprawiacie sobie za mało przyjemności nawzajem i za mało poświęcacie sobie czasu.

Zdrowie: Uważaj na oczy. Może to zwykłe zmęczenie, ale warto skontrolować.

Horoskop Skorpion

Praca: Od początku tygodnia ciężkie dni, trudne rozmowy, nowe kontakty. Jeżeli dobrze się przygotujesz - wszystko pójdzie jak z płatka. Warto poświęcić trochę czasu na przemyślenie strategii.

Finanse: Czeka cię w najbliższym czasie sporo koniecznych wydatków, ale dobrze się zastanów, czy wszystko, co planujesz kupić jest niezbędne...

Miłość: Cudowny tydzień przed tobą, pełen niezapomnianych wrażeń za sprawą nowo poznanej osoby spod znaku Koziorożca.

Zdrowie: W weekend dni uzupełnij braki snu. Jeśli chcesz podołać wyzwaniom, staraj się prowadzić regularny tryb życia.

Horoskop Strzelec

Praca: W tym tygodniu masz szansę na znalezienie pracy, która nie tylko będzie ci przynosiła dobre dochody, ale też dużą satysfakcję zawodową.

Finanse: Uważaj, żeby nie przecenić swoich możliwości finansowych, możesz mieć problemy i nie podołać wydatkom.

Miłość: Przyjrzyj się uważnie i przypomnij sobie, kto jest obok ciebie ...Nowo poznana osoba spod znaku Barana czeka na ciebie od wielu tygodni.

Zdrowie: Pomyśl wreszcie o sobie. Zadbaj o siebie, trochę ćwiczeń, spacerów. Zapamiętaj takie słowa: po pracy już nie jesteś w pracy, więc zrelaksuj się.

Horoskop Koziorożec

Praca: Będziesz wytrwale dążyć do celu i osiągniesz go, choć nie od razu. Ten tydzień bardzo zbliży cię do tak pieczołowicie planowanego finału.

Finanse: Będziesz musiał ograniczyć się z wydatkami, wszystko zmierza bowiem do sytuacji, w której więcej wydajesz niż zarabiasz.

Miłość: Staniesz przed trudnym wyborem, przelotna znajomość, nawet najbardziej fascynująca, może nie być warta narażania na szwank sprawdzonego uczucia.

Zdrowie: Pamiętaj, że nie jesteś ani z kamienia, ani z żelaza. Zwolnij tempo. Pomyśl o wypoczynku w najbliższe dni wolne od pracy.

Horoskop Wodnik

Praca: Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, to ten tydzień może ci przynieść bardzo korzystne kontrakty. Musisz jednak pamiętać o sztuce negocjacji...

Finanse: Jeśli marzysz o kupnie domu czy mieszkania, to w tym tygodniu pojawią się sprzyjające okoliczności do zrealizowania tych planów.

Miłość: Nareszcie spełnią się twoje marzenia. Co wdawało się zupełnie nierealne - dojdzie do skutku. Poznana dawno temu osoba spod znaku Panny będzie chciała nawiązać z tobą kontakt.

Zdrowie: Nie martw się na zapas. Wszystko jest w porządku.

Horoskop Ryby

Praca: Czekać cię będzie niezwykle trudny wybór. Firma, w której od dawna chciałeś pracować właśnie ma wolne stanowisko. Zastanów się czy warto zmieniać, bo warunki będą porównywalne.

Finanse: Gwiazdy będą ci sprzyjać, więc możesz zagrać w totka. Wprawdzie nie będzie to główna wygrana, ale warto zaryzykować. Na pewno nie stracisz...

Miłość: Nie szukaj tak intensywnie partnera, pamiętaj, że nic na siłę. Jeszcze nie przyszła twoja pora na ułożenie spraw sercowych.

Zdrowie: Twoja odporność na przeziębienie może być w tym tygodniu osłabiona, pamiętaj więc o odpowiednim stroju o tej porze roku!

Zdjęcia: flickr.com/JenniferGraevell

Publikacja: 08.12.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015

W tym okresie żaden ze znaków nie powinien pozwalać sobie na roztargnienie, brak skupienia, zaniedbania. To czas wytężonej pracy i konieczności skupienia uwagi, dla niektórych czas rozpoczęcia nowych przedsięwzięć, kontynuacji projektów, podpisywania ...