szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Jennifer Aniston zdradziła sekret swojego młodego wyglądu!

Jennifer Aniston wciąż zachwyca młodym wyglądem. Czterdziestopięcioletnia aktorka budzi podziw i zazdrość nawet młodszych koleżanek z branży czy też fanek. Jaki jest sekret jej młodo wyglądającej skóry? Jennifer Aniston wreszcie go wyjawiła!

Tagi: jak zachować młodość, jennifer aniston, pielęgnacja skóry

JENNIFER ANISTON postawiła na swoim: Ślub odbędzie się w Kalifornii!

Jennifer Aniston poślubi Justina Theroux w Kalifornii

fot: BULLS

Patrząc na Jennifer Aniston, można śmiało powiedzieć, że od czasu kultowego serialu Przyjaciele ani trochę się nie zmieniła. Dla aktorki czas jest bardzo łaskawy, co budzi podziw i zazdrość milionów kobiet na całym świecie.

Teraz Jennifer Aniston postanowiła się podzielić ze wszystkimi swoim sposobem na młody i świeży wygląd skóry. Okazuje się, że gwiazda stawia na naturalne kosmetyki!

Przeczytaj więcej o Jennifer Aniston!

Ważne jest, by czytać etykiety produktów. Dzięki temu wiem, co się w nich znajduje. Tak samo jest z żywnością. Chemia ma negatywny wpływ na organizm - powiedziała Jennifer Aniston.

Gwiazda lubi też sięgać po naturalne produkty do pielęgnacji urody. Używa zielonego ogórka na worki pod oczami. Dobrze też na nie działają torebki herbaty rumiankowej. Stara się też unikać soli.

Skorzystacie z porad Jennifer Aniston?

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 25.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również