szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak wyglądać młodo po 40-tce?

JENNIFER ANISTON: Zdradziła tajemnicę swojego wyglądu

Jennifer Aniston 11 lutego 2014 roku skończyła 45 lat. To jedna z tych gwiazd, która wygląda świetnie nawet mimo upływającego czasu. Ostatnio pochwaliła się, że swoją urodę oddała w ręce specjalistów. O wieczną młodość i zdrowy wygląd Jennifer dba słynna francuska kosmetyczka gwiazd Mili Moursi. Skorzystajmy z jej porad! U nas zupełnie za darmo! Podczas, gdy gwiazdy amerykańskiego kina płacą za nie miliony.

Tagi: gwiazdy, jak pozbyć sie zmarszczek, jak zachować młodość, jennifer aniston

JENNIFER ANISTON: Zdradziła tajemnicę swojego wyglądu

Jennifer Aniston niezmiennie zachwyca urodą!

fot: BULLS

Wiemy już jak Jennifer Aniston dba o swoją urodę. Jak to robi, że w wieku 45 lat wciąż wygląda na zdecydowanie mniej? Jennifer Aniston korzysta z rad francuskiej kosmetyczki Mili Moursi. To ona stoi za jej pięknym i zdrowym wyglądem. Ekspertka od urody gwiazd słynie z tego, że w sprawach urody nie idzie na ustępstwa. Kilka prostych zasad jej autorstwa i jeszcze przez długi czas nie będziesz wiedzieć, co to zmarszczki.

Jennifer Aniston wygląda młodo, bo...

Mili Moursi stanowczo twierdzi, że na nic się zda używanie jednego kosmetyku, choćby najdroższego. Aby osiągnąć imponujące rezultaty trzeba regularnie używać kilku uzupełniających się specyfików. Francuska kosmetyczka radzi narzucić sobie pielęgnacyjny reżim. Jej przepis na zachowanie młodego wyglądu to: oczyszczanie, peeling, parówka z gorącego ręcznika, odżywianie i maseczka.

Moursi zakłada również wersję dla zapracowanych, w której niezbędne minimum to oczyszczanie i tonizowanie. Francuska ekspertka od urody podkreśla istotne znaczenie toniku, który oczyszcza, wyrównuje pH i zwęża pory. Według Moursi na noc powinnyśmy wybierać kosmetyki, które stymulują odnowę komórkową.

Co Wy na to? Wiosna się zbliża! Może warto spróbować? Jak widać na załączonym obrazku są tego efekty!

Autor: AM

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 09.10.2014, Aktualizacja:

Zobacz również