szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jennifer Lopez w lutowym Harper's Bazaar

JENNIFER LOPEZ na okładce brytyjskiego Harper's Bazaar w lutym 2013! Zobacz kulisy sesji!

W najnowszym numerze brytyjskiego Harper's Bazaar, który do sprzedaży trafi w lutym 2013, będzie można podziwiać Jennifer Lopez w przepięknej sesji zdjęciowej. W wywiadzie dla gazety piosenkarka opowiada o swojej karierze, życiu prywatnym i o swoich dzieciach. Zdradzamy, co w wywiadzie dla brytyjskiego Harper's Bazaar powiedziała Jennifer Lopez.

Tagi: Harper's Bazaar, HARPERS BAZAAR, jennifer lopez, Jennifer Lopez Harper's Bazaar, Jennifer Lopez pupa, Jennifer Lopez zdjęcia, sesja zdjęciowa Jennifer Lopez, sukienka versace, Versace

JENNIFER LOPEZ na okładce brytyjskiego Harper's Bazaar w lutym 2013! Zobacz kulisy sesji!

Jennifer Lopez w brytyjskim Harper's Bazaar w lutym 2013. Czytelnicy będą mieli do wyboru dwie okładki ze słynną J.Lo

fot: facebook.com/HarpersBazaar

W lutym 2013 brytyjski Harper's Bazaar będzie miał dwie różne okładki, na których pojawi się piosenkarka Jennifer Lopez. W magazynie podziwiać można przepiękną sesję zdjęciową piosenkarki, ubranej w kreacje od najsłynniejszych projektantów i domów mody, m. in. Versace, Paco Rabanne i Balmain. J.Lo, jak zwykle wyszła na zdjęciach bardzo seksownie. A co powiedziała w wywiadzie dla brytyjskiego Harper's Bazaar?

Jennifer Lopez na okładce brytyjskiego Harper's Bazaar w 2008 roku

Piosenkarka w wywiadzie dla brytyjskiego Harper's Bazaar opowiada o swojej karierze i życiu prywatnym. Mówi o tym, co ją uszczęśliwia i co sprawia, że jest lepszą matką dla swoich dzieci. Jak sama twierdzi w życiu zawodowym zajmuje się wieloma rzeczami: jest piosenkarką, tancerką, performerką i aktorką. J.Lo spełnia się na wszystkich tych płaszczyznach. Mimo że jej życie jest dość "zajęte" (jak sama określa w wywiadzie), a każdy dzień bardzo pracowity, piosenkarka czuje się szczęśliwa.

W życiu prywatnym Jennifer Lopez największą wagę przywiązuje do piękna. Właśnie dlatego lubi wyglądać seksownie i kobieco. Dlatego dużo czasu poświęca na to, żeby olśniewać swoim wyglądem. W sesjach zdjęciowych najbardziej lubi podróżowanie i to, że może wtedy czuć się piękna. Piosenkarka kocha także stylizować swoje dzieci, wybierać im ubrania i układać włosy swojej córce.

Jennifer Lopez na okładce brytyjskiego Harper's Bazaar pojawiła się po raz kolejny. Ostatnim razem piosenkarka pozowała dla tego magazynu w roku 2008. Oprócz mikroskopijnego pieprzyka, który pojawił się w okolicy jej ust J.Lo nie zmieniła się ani trochę. Czyżby piosenkarka nie postarzała się ani o dzień? Jak myślicie, to zasługa dobrych genów czy dużej wyobraźni i umiejętności grafików?;)

 

Kulisy sesji zdjęciowej z piękną i seksowną Jennifer Lopez możecie zobaczyć tutaj:Autor: Monika P.

Zdjęcia: facebook.com/HarpersBazaar

Publikacja: 07.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...