szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Joanna Krupa w Gali - jest w ciąży? Wywiad Krupy w Gali

Joanna Krupa w ciąży? W GALI zdradza, że wybrała już imię dla dziecka!

Joanna Krupa pojawiła się na okładce najnowszej Gali... w kontekście ciąży! Obok zdjęcia Dżoany w seksownym staniku widzimy podpis Wybrałam już imię dla dziecka. Czyżby prowadząca Top Model chciała zasugerować, że jest w ciąży? Zobaczcie, co Joanna Krupa powiedziała Gali!

Tagi: Joanna Krupa, joanna krupa gala, joanna krupa real housewives of miami, Joanna Krupa reality show, joanna krupa ślub, joanna krupa top model, joanna krupa w ciąży, joanna krupa wywiad w gali

Joanna Krupa w ciąży? W GALI zdradza, że wybrała już imię dla dziecka!

Joanna Krupa w Gali mówi o ciąży

fot: gala.pl

Joanna Krupa umie nieźle zamieszać! Gwiazda Top Model pojawiła się na okładce najnowszego numeru dwutygodnika Gala w seksownym staniku i mocno podkreślającej kształty ołówkowej spódnicy a pod zdjęciem zamieszczono jej wypowiedź: Wybrałam już imię dla dziecka. Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że Joanna Krupa chce obwieścić, że jest w ciąży.

Gala: Joanno, słyszałam dobre nowiny. Gratuluję!

Joanna Krupa: Jeszcze za wcześnie, żeby o tym mówić...

Trochę ochłonęliśmy, ale w wywiadzie w Gali Joanna Krupa przyznaje, że poważnie myśli o dziecku i w 2013 roku weźmie ślub ze swoim wieloletnim narzeczonym Romainem Zago. Podobno termin jest już ustalony. Czyżby Joanna Krupa zamierzała iść do ołtarza z brzuszkiem?

Na razie celebrytka zajęta jest robieniem kariery za Oceanem - występuje w amerykańskim reality show The Real Housewives of Miami, który od października można oglądać w TVN Style (polski tytuł Dżoana i jej przyjaciółki z Miami), a do Polski wpada tylko na chwilę, by reklamować linię kosmetyków do pielęgnacji biustu Esotiq i oczywiście od czasu do czasu namieszać na łamach plotkarskich czasopism;)

Więcej o Joannie Krupie, jej przygotowań do ciąży i ślubu oraz udziale w reality show przeczytacie w najnowszym numerze Gali.

Autor: JW

Zdjęcia: gala.pl

Publikacja: 12.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również