szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
KATE MIDDLETON PO PORODZIE. Jak schudła Kate Middleton?

KATE MIDDLETON PO PORODZIE: Idealna figura księżnej Kate. Jak ona to robi?

Kate Middleton po porodzie wygląda obłędnie! Księżna zjawiła się na zawodach siatkówki w parku olimpijskim w Londynie i zachwyciła swoją figurą. Ciężko uwierzyć, że kiedykolwiek była w ciąży, a nie minęły nawet pełne 3 miesiące od narodzin jej synka, księcia Jerzego. Kate ma bardzo chude nogi i płaski brzuszek.

Tagi: FIGURA KATE MIDDLETON, JAK SCHUDŁA KATE MIDDLETON PO CIĄŻY, KATE MIDDLETON PO PORODZIE, KSIĘŻNA KATE PO PORODZIE

KATE MIDDLETON PO PORODZIE: Idealna figura księżnej Kate. Jak ona to robi?

Kate Middleton po porodzie

fot: BULLS

Kate Middleton zawsze bardzo dbała o swoją figurę. Gdy była w ciąży, pojawiały się nawet plotki o jej obsesji na punkcie wagi. Ponoć księżna Kate panicznie bała się przytyć i unikała jedzenia! Od razu po narodzinach synka, księcia Jerzego, ostro wzięła się za treningi.

Kilka dni temu Kate Middleton zjawiła się na zawodach siatkówki w parku olimpijskim w Londynie i zachwyciła swoją bardzo szczupłą sylwetką. Po ciąży nie ma już śladu i ciężko uwierzyć, że niecałe 3 miesiące temu Kate Middleton urodziła swoje pierwsze dziecko.

Zobacz też: KATE MIDDLETON po porodzie w błyszczącej sukni od Jenny Packham. Stylizacja księżnej Kate to HIT czy KIT?

Kate grała w siatkówkę i pokazywała swój superpłaski brzuch i bardzo chude nogi. Tak naprawdę księżna nigdy wcześniej nie była aż tak szczupła!

Jak schudła księżna Kate?

Ponoć Kate Middleton zaczęła stosować dietę Dukana. W czasie ciąży ćwiczyła pilates, a po porodzie zaczęła codziennie biegać.

Zobacz, jak bardzo schudła Kate Middleton po porodzie!

poprzedni
nastepny
KATE MIDDLETON PO PORODZIE: Idealna figura księżnej Kate. Jak ona to robi?
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 21.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...