szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MAFFASHION w HOT MODA. Blogerka Maffashion na okładce miesięcznika HOT Moda

MAFFASHION w HOT MODA o diecie, ubraniach i dodatkach

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, jest gwiazdą nowego numeru Hot Moda. Blogerka wystąpiła na okładce, a w środku magazynu możemy podziwiać całą jej sesję. Do tego Maff zdradziła sporo swoich sekretów - wyjawiła, czy jest na diecie, a także opowiedziała o ulubionych ubraniach i kolorach.

Tagi: DIETA MAFFASHION, HOT MODA, julia kuczyńska, maffashion, MAFFASHION W HOT MODA

MAFFASHION na okładce HOT MODA. Kolejna sesja okładkowa Julii Kuczyńskiej!

fot: fot. materiały prasowe

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, pojawiła się na okładce nowego numery magazynu Hot Moda. Ale to nie wszystko, bo w środku można zobaczyć sesję zdjęciową Julii, a do tego jej dress code od A do Z. Maff wyjawiła m.in., czy jest na diecie, a także zdradziła, jakie są jej ulubione ubrania, dodatki i kolory.

Dieta Maffashion

Okazuje, że fantastyczna figura Maffashion nie jest zasługą żadnych diet! Nigdy nie byłam na diecie. Niczego sobie nie odmawiam. Jem dużo drobiu, ryb, orzechów, warzyw, owoców, a mało makaronów, ziemniaków, pieczywa - wyznała Maff. Mam za to słabość do lodów i słodyczy. Codziennie piję sok z marchewki. Przez to, że żyję w biegu, jadam głównie na mieście. Ostatnio pokochałam kuchnię tajską i zupę z mlekiem kokosowym - dodała blogerka.

Zobacz też: MAFFASHION ma nowy tatuaż! Julia Kuczyńska ma wytatuowany aparat fotograficzny!

Sekrety stylu Maff

Przy okazji Maff opowiedziała o swoim stylu. Julia zdradziła, że uwielbia elegancję, ale rzadko ma okazję, by się tak ubrać. Dlatego łączy sportową wygodę z kobiecymi akcentami. Do tego Maff uwielbia czerń, która według niej ma namiastkę elegancji oraz pozwala jej wyróżniać się z tłumu.

Ważnymi elementami w szafie Maff są buty i marynarki. Buty pozwalają nadać jej stylizacji charakter oraz przełamać dany styl. Z kolei marynarki nosi na wiele sposób i uważa, że są bardziej praktyczne niż mała czarna.

Ulubionymi dodatkami do strojów są dla Maff naszyjniki. Lubi też pierścionki, które wybiera częściej niż bransoletki.

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 17.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również