szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Tajemnice torebek gwiazd: Natalia Siwiec. Sekrety Natalii Siwiec – jakie kosmetyki nosi w torebce

NATALIA SIWIEC co ma w torebce? My już wiemy jakie sekrety ma Miss Euro 2012!

Natalia Siwiec (Miss Euro 2012) odwiedziła redakcję Glamki.pl jako gość specjalny. Supersympatyczna i prześliczna modelka zdradziła nam kilka swoich sekretów, które z całą pewnością wiele dziewczyn chciałoby poznać. Pierwszy sekret Natalii Siwiec już dzisiaj.

Tagi: eska, gangnam style, impreska eska, miss euro 2012, Natalia Siwiec, natalia siwiec moda, Natalia Siwiec torebka, Natalia Siwiec wygląd, natalia siwiec wywiad, natalia siwiec zdradza, radio eska, sekret Natalii Siwiec, Tajemnice torebek gwiazd: Natalia Siwiec

Natalia Siwiec - Co ma w torebce? My już wiemy!

Natalia Siwiec w redakcji glamki.pl

fot: arobak

Jakie kosmetyki Natalia ma w torebce? Oto bez czego Natalia nie wychodzi z domu.

W torebce Natalii Siwiec znalazło się miejsce, aż dla trzech kosmetyków do ust. Co to były za kosmetyki?

  • Błyszczyk do ust Clarins Instant Light Natural Lip Perfector. Błyszczyk, jak zdradziła Natalia, jest dla niej najważniejszym kosmetykiem i jakby mogła zabrać tylko jeden kosmetyk na bezludną wyspę, zabrałaby właśnie błyszczyk do ust.
  • Pielęgnacyjna pomadka Victor&Rolf, którą dostała w prezencie podczas jednej ze swoich podróży. Niestety, nie do kupienia w polskich sklepach.
  • Bardzo ciekawy kosmetyk - kredka do ust marki Benefit, która oprócz tego, że pięknie podkreśla kontur, to jeszcze uwydatnia łuk kupidyna (czyli to miejsce nad górną wargą, którego delikatnie muśnięte kredką sprawia, że usta wydają się pełniejsze i tym samym jeszcze bardziej seksowne).

W torebce naszej gwiazdy znalazł się również kosmetyk do makijażu oczu:

  • Czarna kredka do oczu, mało znanej polskiej firmy FM Group, która - jak twierdzi Natalia, wytrzyma nawet całonocną imprezę. Trudno o lepszą rekomendację! Oczy trzeba podkreślać, bo jak zdradziła nam Natalia Siwiec, to właśnie w spojrzeniu kryje się tajemnica uwodzenia.

Zaraz po wizycie u nas Natalia Siwiec pojawiła się w programie Impreska w Radiu Eska!

DJ radia Eska - Jankes prowadził Impreskę razem z Natalią. I jak widać bawili się naprawdę nieźle. Który z panów nie chciałby być na miejscu Jankesa? Tego wieczoru z pewnością nadawali na tych samych falach, czego dowodem był choćby wspólny taniec w stylu Gangnam.

Chcesz zobaczyć co działo się tego wieczoru w Esce? A działo się wiele!

Zobacz galerię zdjęć z wizyty Natalii Siwiec w Esce

Natalia Siwiec i Jankes dają czadu w studiu radiowym

Natalia Siwiec była również gościem videoczatu, który odbył się na stronie Radia Eski.

Dziennikarz radia Eska - Norbert szybko znalazł z Natalią wspólny język. Nie możesz sobie darować, że to przegapiłaś? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość, możesz zobaczyć zapis videoczatu:

Zobacz zapis videoczatu z Natalią Siwiec na Eska.pl!

Autor: Pin Up

Zdjęcia: arobak Radio Eska

Publikacja: 05.10.2012, Aktualizacja:

Zobacz również