szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak wybierać zdjęcia na portale randkowe

Pięć zasad wybierania zdjęć na portale randkowe

Koleżanki namawiały cię już od dawna, niejedna znalazła tam chłopaka lub dzięki portalowi przeżyła krótki, ale niezwykle przyjemny romans. Ok, odważyłaś się i chcesz zamieścić swój profil na portalu randkowym, tylko jak wybrać zdjęcia? Przeczytaj i dowiedz się, jak dokonać właściwego wyboru.

Tagi: portal randkowy, romans, seks, zdjęcie profilowe

Pięć zasad wybierania zdjęć na portale randkowe

Jakie zdjecia wybierać na portale randkowe

fot: BULLS

Nie pozwól, żeby Pan Właściwy wyślizgnął ci się z rąk przez niewłaściwe zdjęcie.

Na portalach randkowych liczy się pierwsze wrażenie. Różne osoby mogą przemknąć przez twój profil i nawet się na nim nie zatrzymać. Co zrobić, by nie zniknął w gąszczu na pierwszy rzut oka podobnych profili? Od dawana wiadomo, że mężczyźni są wzrokowcami, zwracają uwagę głównie na zdjęcie. Do opisu nie przywiązują już tak dużej wagi. Innymi słowami, jeśli nie zainteresuje ich zdjęcie, jest niewielka szansa na to, że przeczytają informacje o tobie. U kobiet jest odwrotnie. Nawet jeśli zdjęcie okaże się nieinteresujące, ciekawy opis może uratować.

Oto 5 zasad, jak wybrać właściwe zdjęcie:

1. Bądź uczciwa

Pewnie już nieraz zdarzyło ci się wybrać się na randkę z kimś poznanym przez internet i na miejscu okazywało się, że ta osoba w żaden sposób nie jest podobna do zdjęcia, które ci przesłała. Pamiętasz to rozczarowanie? No właśnie. Nie rób tego, taki manewr poprawi ci humor tylko na chwilę. Może przyciągnie więcej facetów, ale co z tego, jeśli pierwsza randka zacznie się od rozczarowania? Nawet jeśli zainteresujesz kogoś swoją osobowością, zostanie niesmak.

2. Dobrze, gdy pierwsze zdjęcie przedstawia twoją twarz

Jeśli nie chcesz pokazywać jej w całości, zrób zdjęcie tak, by jej część była naturalnie zasłonięta. Możesz na przykład włożyć okulary przeciwsłoneczne lub rozpuścić włosy i delikatnie przysłoń kosmykami jej część.

3. Mniej znaczy więcej

Możesz wierzyć lub nie, ale ta zasada sprawdza się również w tej sytuacji. Jeśli zamieścisz zbyt dużo zdjęć, wyjdziesz na osobę nadmiernie skoncentrowaną na sobie, chcącą za wszelką cenę zrobić wrażenie, jeśli nie tym zdjęciem, to może dziewiątym lub dziesiątym. Twoje z zdjęcia z Majorki na pewno są wspaniałe, ale nikt nie będzie się chciał przedzierać przez dziesiątki fotek z palmą. Oglądamy najczęściej wszystkie zdjęcia na profilu i wystarczy jedno słabe, by kogoś zdyskwalifikować. Im ich będzie więcej, tym masz większą szansę na porażkę niż sukces.

4. Unikaj zdjęć grupowych

Po pierwsze i najważniejsze, twoi znajomi mogą sobie nie życzyć umieszczania na portalu randkowym, nawet jako osoby towarzyszące. To jest twój profil, nie twojego byłego chłopaka, przyjaciółki czy koleżanki ze studiów. Jeżeli na zdjęciu będziesz z innymi osobami, od razu narażasz się na porównania do osób stojących obok i oceniana ze względu na to, jakie osoby dobierasz na swoich znajomych. Może się też zdarzyć, że ktoś napisze do ciebie i poprosi kontakt do koleżanki stojącej obok, a to raczej nie będzie miłe.

5. Zdjęcie powinno być interesujące

Trudno jest napisać pierwszego maila, prawda? Dlatego interesujące zdjęcie może być tym, do czego osoba chcąca do ciebie napisać będzie mogła nawiązać. To może banał, ale działa, a przecież lepiej sobie ułatwiać niż utrudniać. Na przykład, jeśli będziesz miała zdjęcie z swoim ukochanym psem, będzie mógł o niego podpytać. A nuż też jest wielbicielem słodkich kundelków...

Autor: Pin Up

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 07.06.2016, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...