szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ewa Farna schudła już 8 kilogramów!

DIETA GWIAZD: EWA FARNA schudła 8 kilogramów! Zobacz płaski brzuch gwiazdy!

Ewa Farna na diecie od kilku miesięcy wygląda coraz lepiej! Gwiazda wie, co to skuteczne odchudzanie i walka o płaski brzuch! Farna schudła 8 kilogramów. Sekrety jej diety i wspaniałe efekty zobaczymy w kwietniowym wydaniu magazynu Shape.

Tagi: ćwiczenia płaski brzuch, dieta glikemiczna, dieta gwiad, diety gwiazd, ewa farna, ewa farna ćwiczenia, jak uzyskać płaski brzuch, łatwa dieta, nowe diety, odchudzanie, płaski brzuch, proste diety, skuteczna dieta, skuteczne odchudzanie

DIETA GWIAZD: EWA FARNA schudła 8 kilogramów! Zobacz płaski brzuch gwiazdy!

Ewa Farna dumnie prezentuje swój płaski brzuch w kwietniowym Shape

fot: Materiały Prasowe

Ewa Farna odchudza się od grudnia 2012. To wtedy postanowiła przejść na dietę glikemiczną i specjalne ćwiczenia zaproponowane przez ekspertów magazynu Shape. Farna po miesiącu zgubiła 5 kilogramów. Teraz pochwaliła się, że zrzuciła już 8 zbędnych kilogramów!

Podstawą do osiągnięcia każdego postawionego przed nami celu jest dieta, która również dla Ewy została specjalnie przygotowana. Dietę opieramy na niskich indeksach glikemicznych, a czas spożywania poszczególnych dań wyznaczają ich ładunki glikemiczne. Oczywiście w diecie Ewy nie może zabraknąć olejów, wśród których króluje olej lniany. Wdrażamy Ewę do zapoznania się z dietą glikemiczną - opowiadali trenerzy Ewy.

Po miesiącu od rozpoczęcia wyzwania, Farna schudła aż 5 kilogramów. Zobacz: Ewa Farna schudła 5 kilogramów w miesiąc! >> Efekt jojo? Brak! Piosenkarka nie tylko nie wróciła do dawnej wagi, ale poprawiła wynik o kolejne 3 zrzucone kilogramy!

Przede wszystkim czuję się lepiej i mam więcej energii. Nie boli mnie już kręgosłup, przestałam mieć bóle menstruacyjne, poprawiła się też znacznie moja cera. Schudłam 8 kilogramów i czuję, że moje ciało jest mocniejsze - opowiedziała magazynowi Shape.

Jak podoba wam się nowa Ewa Farna z płaskim brzuchem?

Zobacz: Jak odchudzić brzuch? Poradnik Glamki.pl >>

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 27.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Farna była na ostrej diecie! Gwiazda zemdlała!
Ewa Farna była na ostrej diecie! ...

Ewa Farna stosowała już różne diety. Po jednej z nich rano zemdlała! Gwiazda prawie przypłaciła zdrowiem swoją troskę o figurę. Teraz nie zamierza odchudzać się na siłę.