szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Trybson i Śmietana z Warsaw Shore mieszkają RAZEM! [WIDEO]

Trybson z „Warsaw Shore”, znany przede wszystkim ze związku z Elizą, nie tylko przygotowuje się obecnie do roli ojca, m.in. chodząc do szkoły rodzenia, lecz także dba o swoją zawodową przyszłość. Wraz ze Śmietaną, kolegą z programu, rozpoczął w Warszawie kurs instruktora kulturystyki. Nie rezygnuje też ze sportów walki i zapowiada, że wkrótce będzie można go zobaczyć w akcji.

Tagi: eliza i trybson, śmietana warsaw shore, trybson, trybson warsaw shore, warsaw shore, Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy

Trybson i Śmietana z Warsaw Shore mieszkają RAZEM! [WIDEO]

fot: Facebook

CZYTAJ TAKŻE: CZY BĘDZIE 3. SEZON WARSAW SHORE? KIEDY 3. SERIA EKIPY Z WARSZAWY?

Zacząłem kurs instruktora kulturystyki. Całe życie się tym pasjonuję. Od 16. roku życia ćwiczę na siłowni. Teraz mogę poprawić wszystkie techniki, wszystkie błędy. Planuję trenować, mieć swoich podopiecznych, swoich fanów. Dostawałem dużo propozycji zanim zacząłem ten kurs – ludzie prosili mnie o diety, treningi. Bardzo chętnie poprowadzę taką grupę osób, które będę mógł personalnie szkolić – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Paweł „Trybson” Trybała, uczestnik „Warsaw Shore”.

W czasie kursu w Warszawie Trybson mieszka w wynajętym mieszkaniu z Elizą, z którą spodziewa się dziecka, a także Mariuszem Śmietanowskim, uczestnikiem pierwszej serii „Warsaw Shore”, z którym połączyła go pasja do kulturystyki. Obaj uczęszczają na kurs i mają wspólne plany zawodowe w tym kierunku.

CZYTAJ TAKŻE: ELIZA I TRYBSON Z WARSAW SHORE BĘDĄ MIELI SYNA?!

Przygotujemy się razem, robimy sobie posiłki, trzymamy dietę razem i są efekty. Fajnie, że się z nim dobraliśmy. Zawsze traktowaliśmy się jak bracia i tak jest do tej pory. Możemy na sobie polegać, już nieraz udowodnił mi, że jest moim przyjacielem, ja jemu też. To jest fajne, że w takim programie poznało się takiego człowieka – podkreśla Trybson.

Uczestnik programu „Warsaw Shore” zapewnia, że nadal zamierza brać czynny udział w walkach MMA.

Wkrótce zobaczycie Trybsona walczącego, ale na razie nie mogę jeszcze powiedzieć co, gdzie i jak – podkreśla uczestnik „Warsaw Shore”.

CZYTAJ TAKŻE: WIEMY, KIEDY ELIZA I TRYBSON Z WARSAW SHORE WEZMĄ ŚLUB! [WIDEO]

Paweł „Trybson” Trybała to uczestnik pierwszej edycji „Warsaw Shore” emitowanego przez MTV Polska. Dał się poznać w programie jako amator ładnych dziewczyn. Ostatecznie jednak związał się z koleżanką z planu Elizą Wesołowską. Oboje zrezygnowali z udziału w nagraniach do drugiej serii, kiedy okazało się, że dziewczyna jest w ciąży.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI I PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Newseria Lifestyle

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 11.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
ELIZA z WARSAW SHORE i jej ciążowe stylizacje. Która prezentuje się najlepiej?
ELIZA z WARSAW SHORE i jej ...

Ciąża Elizy z Warsaw Shore sprawiła, że celebrytka nadal cieszy się ogromną popularnością. Uczestniczka popularnego show nie daje o sobie zapomnieć i zamieszcza kolejne ciążowe stylizacje. Zobaczcie koniecznie ciążowe zestawy Elizy z ...

Eliza i Trybson na wakacjach. Ciąża celebrytki jest coraz bardziej zaawansowana!
Eliza i Trybson na wakacjach. Ciąża ...

Ciąża Elizy z Warsaw Shore sprawiła, że mimo opuszczenia programu celebrytka jest nadal bardzo popularna. Ostatnio Eliza pochwaliła się wspólnym zdjęciem z wakacji. Zobaczcie jak wygląda Eliza z Warsaw Shore w zaawansowanej ...