szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Sposoby na zaaranżowanie domu lub mieszkania na Wielkanoc !

WIELKANOC: Wielkanocne dekoracje do domu od HOME&YOU!

Home&You przygotowała już modne dekoracje na Wielkanoc. Wśród wielkanocnych akcesoriów znajdują się figurki w kształcie zajączków, kurczaków czy kolorowych pisanek. W kolekcji znajdziemy także wielkanocne wianki i stroiki, a także zabawne zawieszki. Wystarczy, że w kilku miejscach ustawisz te wiosenno-wielkanocne dekoracje, a twój dom nabierze świątecznego charakteru.

Tagi: dekoracje świąteczne, dekoracje wielkanocne, dodatki, jak udekorować dom na wielkanoc, JAK UDEKOROWAĆ MIESZKANIE WIOSNĄ, kolorowe dekoracje święta, świecznik, święta wielkanocne, Wielkanoc, wielkanocny wianek

WIELKANOC 2013: Wielkanocne dekoracje do domu od HOME&YOU!

Wielkanocna kolekcja dekoracji do domu od Home&You na 2013 rok! Obejrzyj zdjęcia wielkanocnych aranżacji.

fot: HOME&YOU

W wielkanocnej kolekcji świątecznych ozdób do domu od Home&You >> POMYSŁ NA WIOSENNĄ DEKORACJĘ WNĘTRZA OD HOME AND YOU >> znajdują się m.in. zabawne figurki, świeczki i świeczniki, wianki i stroiki wielkanocne, a także zawieszki z motywem zajączków i kurczaczków oraz kolorowe pisanki. Dzięki tym drobnym wielkanocnym akcentom twój dom nabierze świątecznego charakteru.

Wielkanocne wianki

W ofercie firmy Home&You odnaleźć można przepiękne, wielkanocne wianki i stroiki. Cieszące się szczególnym powodzeniem, udekorowane kolorowymi pisankami świąteczne wianki wykonane są głównie z gałązek i żółtych kwiatów. Wianki doskonale wyglądają zawieszone na drzwiach. Można je także położyć na stole, a w środek włożyć zwykłą świeczkę.

Wielkanocne dekoracje na 2013 rok od Home&You

Wielkanocne stroiki od Home&You!

Podobnie, jak wielkanocne wianki stroiki można zarówno postawić w każdym miejscu w domu, jak i powiesić na drzwiach. Obok wianków jest to jeden z najchętniej kupowanych elementów dekoracyjnych do domu. Firma Home&You przygotowała w tym roku stroiki z motywem gniazda, a także małe drzewka, na których rosną... kolorowe wielkanocne pisanki!

Wielkanocne dekoracje na 2013 rok od Home&You

Figurki i zawieszki wielkanocne od Home&You!

Firma Home&You przygotowała także wiele uroczych, wielkanocnych figurek. Świąteczne zające, kolorowe pisanki, "słodkie" babeczki a także kury i kurczaczki. W kolekcji znalazły się też zawieszki z tymi samymi motywami. Na podobieństwo świątecznej choinki, możemy nimi udekorować nasze domowe rośliny. Wprowadź do swojego domu wielkanocny klimat za pomocą tych drobnych, świątecznych akcesoriów!

Wielkanocne dekoracje na 2013 rok od Home&You

Wielkanocne dekoracje na 2013 rok od Home&You

Wielkanocne dekoracje na 2013 rok od Home&You

Autor: Monika P.

Zdjęcia: HOME&YOU

Publikacja: 11.11.2014, Aktualizacja:

Zobacz również